Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER 08 wrz 2019 11:08, artur.st

Jedna podróż i dwa kontynenty - Stambuł w dobrej cenie 603 zł za loty i noclegi!

Zapraszamy w podróż do miasta na styku dwóch kontynentów. Stambuł uznawany za jedno z najpiękniejszych miast świata. Położone na dwóch kontynentach, może pochwalić się historią sięgającą VI w. p.n.e. Plan Taksim, Wieża Galata, uliczka Galip Dede i wszechobecne stambulskie bazary. Atrakcji na trzydniowy pobyt jest aż nadto, zatem przed wyruszeniem w podróż zróbcie dokładny plan swojej wycieczki!

Lot Airline H9 Logo

Berlin ⇄ Stambuł (SXF - SAW)

środa 06 lis 2019 sobota 09 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 453 Sprawdź lot
Hotel

Hostel Chambers of the Boheme usytuowany jest w samym sercu miasta, zaledwie 100 metrów od alei İstiklal i 250 metrów od placu Taksim. Oferuje urządzoną w stylu artystycznym kawiarnię, taras oraz klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Wszystkie pokoje wyposażone są w drewniane meble, ogrzewanie, sejf oraz szafę.

Chambers of The Boheme

centrum miasta darmowy internet klimatyzacjaparking 50noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko Schoenefeld najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Wrocławia już za 120 zł w obu kierunkach!

120 Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa