Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 28 maj 2019 11:40, Milena Goc

Odkryj Singapur! Przeloty, noclegi i wejście do słynnych ogrodów za 1932 zł!

Jeden z najprężniej rozwijających się azjatyckich tygrysów. Niezwykłe miasto o ogromnym potencjale. Mowa oczywiście o Singapurze. Odkryjcie to niezwykłe miejsce na mapie Azji. Polecam bezpośrednie przeloty z Berlina i komfortowe noclegi. Z Singapuru nie można wyjechać bez wizyty w Garden by the Bay, dlatego właśnie odwiedziny w tym miejscu proponuję jako dodatkową atrakcję. Transfer do Berlina z wielu polskich miast możecie zorganizować z przewoźnikiem autobusowy Flixbus

Lot Airline SCO Logo

Berlin ⇄ Singapur (TXL - SIN)

piątek 08 lis 2019 środa 13 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 1364 Sprawdź lot
Hotel

Hotel Value jest usytuowany przy ulicy Balestier Road, 10 minut jazdy od ulicy Orchard Road. Oferuje on dobrą jakość po przystępnej cenie oraz klimatyzowane pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do Internetu oraz bezpłatnym WiFi. Wszystkie pokoje są przytulne i urządzone w nowoczesnym stylu. W każdym znajduje się zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka do włosów oraz łazienka.

Value Hotel Balestier ★★

darmowy internet parkingcałodobowa recepcjaklimatyzacja 96noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Wejście do Gardens by the Bay!

10 listopada 2019

Ponad 100 hektarów niezwykłych ogrodów znanych na całym świecie. Gardens by the Bay to niezwykła atrakcja Singapuru, którą koniecznie trzeba zobaczyć. 

88 Sprawdź bilet
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa