Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER 03 paź 2019 18:26, artur.st

Poznajcie historię Sarajewa w tygodniowej podróży do Bośni w świetnej cenie 518 zł!

Sarajewo - tragiczna i piękna stolica Bośni i Hercegowiny. Tu wydarzyła się najkrwawsza historia Europy po drugiej wojnie światowej. Jej ślady doskonale widać do dziś. Jednak Sarajewo jest miastem, w którym można się zakochać. Po pierwsze przez swoje fantastyczne położenie. W dolinie rzeki Milijacki, otoczone pięknymi wysokimi górami. Kolejnym argumentem są słynne tutejsze przysmaki: burek, cevapi i ciemne, sarajewskie piwo. Poza tym okolice miasta są wielką atrakcją samą w sobie: pasma Bjelasnica i Igman, a także Jahorina, piękny wodospad Skakavac czy Vrelo Bosne – źródła rzeki Bośn. Te miejsca także koniecznie zobaczcie podczas wizyty w Sarajewie!

Lot Airline EW Logo

Berlin ⇄ Sarajewo (TXL - SJJ)

piątek 01 lis 2019 piątek 08 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 350 Sprawdź lot
Hotel

Pensjonat Sebilj usytuowany jest w centrum Starego Miasta w Sarajewie. Jest on doskonałym miejscem dla Gości, którzy chcą tam spędzić przyjemne wakacje.Pensjonat oferuje świetne zakwaterowanie i wygodę, czyli wysoką jakość po przystępnej cenie. Pensjonat organizuje wycieczki grupowe do różnych miejsc w Sarajewie, piramid w okolicy Visoka oraz po całej Bośni. Na miejscu dostępne są różne pokoje, wszystkie urządzone w tradycyjnym duchu starego Sarajewa. Recepcja czynna jest przez całą dobę. Dostępny jest również prywatny, strzeżony parking.

Pansion Sebilj

centrum miasta darmowy internet parkingbar 24noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko Tegel najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. ze Szczecina już od 80 zł w obu kierunkach!

80 Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa