Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 13 cze 2019 23:22, artur.st

W rytmie Franka Sinatry - New York, New York w świetnej cenie 2430 zł za loty i noclegi!

The city that never sleeps – śpiewał Frank Sinatra w jednej z wielu wersji znanej wszystkim piosenki New York, New York.To zatłoczone miasto pełne ludzi z całego świata. Mieszają się tu chyba wszystkie możliwe kultury, języki i kuchnie, a zwiedzanie tego międzynarodowego tygla sprawia niezwykłą frajdę. Dla wielu turystów wizyta w Nowym Jorku jest spełnieniem marzeń. W ich realizacji pomagamy my, podsuwając świetną ofertę tanich lotów oraz noclegów w apartamencie.

Lot Airline KL Logo

Berlin ⇄ Nowy Jork (TXL - JFK)

sobota 02 lis 2019 poniedziałek 11 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 1163 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt Check In New York oferuje zakwaterowanie z bezpłatnym WiFi, klimatyzacją, ogrodem i wspólnym salonem. W każdym apartamencie znajduje się kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik, a także piekarnik i ekspres do kawy. Niektóre wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, w pełni wyposażoną kuchnię ze zmywarką do naczyń oraz wspólną łazienkę z wanną i suszarką do włosów.

Check In New York

darmowy internet klimatyzacjatransfer z lotniska 123noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Punkt widokowy na Empire State Building

05 listopada 2019

Konieczne punkt programu y każdego odwiedzającego Nowy Jork! Empire State Building to najbardziej znany budynek na świecie - spektakularne, panoramiczne widoki na centrum Manhattanu zapierają dech w piersiach!

160 Sprawdź bilet
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa