Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 30 maj 2019 15:05, Milena Goc

Tygodniowa wyprawa do Omanu za 1884 zł! Przeloty, noclegi w hotelu i wizyta w Muzeum Iluzji!

Macie ochotę na bardziej egzotyczną podróż? Odkryjcie orientalny klejnot — Oman. Za tygodniowy pobyt zapłacicie teraz niewiele. Sprawdźcie okazje na tanie przeloty z Berlina, noclegi w hotelu oraz pomysł na dodatkową atrakcję - wizytę w Muzeum Iluzji. Transfer do Berlina z większości polskich miast nie stanowi problemu. Sprawdźcie ofertę przewoźnika autobusowego Flixbus

Lot Airline BA Logo

Berlin ⇄ Maskat (TXL - MCT)

czwartek 14 lis 2019 czwartek 21 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 1324 Sprawdź lot
Hotel

Al Jisr Hotel oferuje zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z prywatnymi łazienkami. Na miejscu Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi i parkingu. W obiekcie działa również całodobowa recepcja. 

Al Jisr Hotel ★★★

darmowy internet bezpłatny parkingcałodobowa recepcja 73noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Wejście do Muzeum Iluzji!

30 listopada -0001

Czy Wasz wzrok da się oszukać? Sprawdźcie to w Muzeum Iluzji w Omanie. Kolekcja muzeum składa się z wielu eksponatów opartych na nauce, matematyce, biologii i psychologii. Odwiedzający mogą dowiedzieć się wiele o percepcji, ludzkim mózgu i nauce dzięki atrakcyjnym i zabawnym eksponatom.

49 Sprawdź bilet
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa