Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER 18 wrz 2019 19:26, artur.st

Luksusowy Dubaj oraz klimatyczny Budapeszt w jednej podróży! Loty i noclegi w świetnej cenie 913 zł!

Jeśli jeszcze nie poznaliście luksusów Zjednoczonych Emiratów Arabskich, macie ku temu świetną okazję! Mamy dla Was bilety lotnicze do Dubaju w dobrej cenie, połączone ze zwiedzaniem Budapesztu podczas przesiadki! Przepych i luksus Zjednoczonych Emiratów zrobią wrażenie na każdym. Jednak nasza propozycja podróży wcale nie musi się okazać ruiną dla Waszego portfela! Hotel i loty skrojone są na miarę!

Lot Airline W6 Logo

Berlin ⇄ Dubaj (SXF - DWC)

środa 20 lis 2019 niedziela 24 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 703 Sprawdź lot
Hotel

Elegancki i czysty hotel położony w centrum miasta, lobby wygląda jak malutkie centrum handlowe - jest wszystko: mini bar, wynajem aut, lokalne biuro podróży oferujące wycieczki, bankomat, recepcja – czysto i schludnie. Hotel tętni życiem. Darmowe Wifi w lobby. Basen położony jest na dachu hotelu. Dodatkowo na plażę kursuje bezpłatny bus hotelowy.

Hotel Citymax ★★★

centrum miasta basen darmowy internet klimatyzacja 70noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Do Berlina najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Wrocławia już od 120 zł w obu kierunkach!

120 Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa