Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 13 lipca 2021, 22:55

Wymarzone wakacje – Zakynthos w gorącej cenie! Tylko 1243 zł za lot i wspaniały hotel!

Chcielibyście zobaczyć powyższy krajobraz na żywo? Macie ku temu świetną okazję! Oto propozycja tygodniowego wypoczynku na Zakynthos!

Spędźcie kilka dni na jednej z najpiękniejszych wysp Grecji – Zakynthos. Ciepły klimat, przejrzysta woda, piaszczyste plaże i radosna atmosfera - nie bez powodu miejsce zwane jest "Kwiatem Wschodu". Wy możecie to poczuć na "własnej skórze"!

Na wyspę polecicie z Warszawy lotem czarterowym. Przelot jest bezpośredni a w cenie biletu jest bagaż podręczny i rejestrowany

Jako docelowe miejsce na wyspie proponujemy apartament położony zaledwie 500 metrów od plaży.

Zasady wjazdu do Grecji: Osoby przyjeżdżające do Grecji powinny posiadać negatywny wynik testu na obecność koronawirusa typu PCR (wykonanego nie wcześniej niż 72 h przed przyjazdem) lub testu antygenowego (wykonanego nie wcześniej niż 48 h przed przyjazdem). Z testu zwolnieni są ozdrowieńcy i zaszczepieni.


Lot Airline AWX Logo

Warszawa ⇄ Zakynthos (WAW - ZTH)

piątek 23 lip 2021 piątek 30 lip 2021 bagaż podręczny i rejestrowany od 599 Sprawdź lot
Hotel

Bona Vista Studios dysponuje basenem z tarasem słonecznym oraz barem przekąskowym, które otoczone są ukwieconym ogrodem. Apartamenty usytuowane są w odległości zaledwie 500 metrów od plaży Laganas na wyspie Zakintos. Na miejscu do dyspozycji Gości są apartamenty typu studio z balkonem z widokiem na basen i ogród.

Bona Vista Studios

blisko plaży basen darmowy internet słoneczny taras od 92noc/os. Zobacz hotel

Co zobaczyć na Zakynthos

Zatoka Wraku to wizytówka wyspy i żelazny punkt programu każdego przybysza. Co więcej, trzeba być tu co najmniej dwa razy – bowiem każdy kto zobaczy zatokę z punktu widokowego, powinien następnie udać się w rejs do jej krystalicznych wód. Do punktu widokowego dojedziecie łatwo dzięki wielu drogowskazom zlokalizowanym niemal wszędzie wyspie. Na końcu zatoki należy zostawić auto i przejść kilkanaście metrów. Po drodze możecie zakupić domowej roboty orzechy w miodzie czy oliwę. Platforma widokowa na zatokę to tak naprawdę zabudowany pomościk wiszący nad urwiskiem i mieszczący kilka osób. Roztacza się stąd bajeczny widok na część zatoki. Aby zobaczyć jej całe oblicze należy skręcić w prawo i wydeptaną ścieżką przejść kolejne kilkadziesiąt metrów. I wtedy odsłoni się przed Wami cała zatoka, z widokiem zapierającym dech w piersiach! 

Warto wiedzieć

  • Lecąc do Grecji wystarczy wam tylko dowód osobisty.
  • W Grecji wprowadzony został obowiązek rejestracji na stronie www.travel.gov.gr i wypełnienia specjalnej deklaracji najpóźniej na 24 godzin przed wylotem.
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa