LOT + HOTEL + SAMOCHÓD Anna Pustizzi | 30 lipca 2020, 19:17

Grecki hit turystyczny! Tydzień na Zakynthos w gorącej cenie 1133 zł za loty, studio i auto!

Chcielibyście zobaczyć powyższy krajobraz "na żywo"? Przybywamy z pomocą! Oto świetna kompilacja lotów, noclegów i wypożyczenia auta na greckiej wyspie Zakynthos!

Spakujcie plecaki i spędźcie tydzień na jednej z najpiękniejszych wysp - Zakynthos. Ciepły klimat, przejrzysta woda, piaszczyste plaże i radosna atmosfera - nie bez powodu miejsce zwane jest "Kwiatem Wschodu". Wy możecie to poczuć na "własnej skórze"! Mając do dyspozycji 7 dni możecie zwiedzić całą wyspę.

Tanie loty na Zakynthos z Warszawy oferuje PLL LOT.  W cenie jest bagaż podręczny. 

Jako docelowe miejsce na wyspie polecamy hotel apartamentowy Elanthi Village. Położony pośród bujnej zieleni, z basenem do dyspozycji gości, a jednocześnie blisko plaży. Można się zakochać! A do wszystkich atrakcji proponujemy wypożyczenie auta za naprawdę niewiele i podróż po innych zakątkach wyspy!

Lot Airline LO Logo

Warszawa ⇄ Zakynthos (WAW - ZTH)

poniedziałek 14 wrz 2020 poniedziałek 21 wrz 2020 bagaż podręczny w cenie od 197 Sprawdź lot
Hotel

Położony 1 km od piaszczystej plaży w Kalamaki obiekt Elanthi Village Apartments otoczony jest zielenią i brukowanymi ścieżkami. Do dyspozycji Gości są tu apartamenty z umeblowanym balkonem z widokiem na ogród. Odległość od lotniska w Zakintos wynosi 3 km.

Elanthi Village Apartments ★★

blisko plaży basen darmowy internet klimatyzacjaparking od 111noc/os. Zobacz hotel
Samochód

Toyota Aygo lub podobny

od 159za cały pobyt/os. Sprawdź

Zatoka Wraku

Zatoka Wraku to wizytówka wyspy i żelazny punkt programu każdego przybysza. Co więcej, trzeba być tu co najmniej dwa razy – bowiem każdy kto zobaczy zatokę z punktu widokowego, powinien następnie udać się w rejs do jej krystalicznych wód. Do punktu widokowego dojedziecie łatwo dzięki wielu drogowskazom zlokalizowanym niemal wszędzie wyspie. Na końcu zatoki należy zostawić auto i przejść kilkanaście metrów. Po drodze możecie zakupić domowej roboty orzechy w miodzie czy oliwę. Platforma widokowa na zatokę to tak naprawdę zabudowany pomościk wiszący nad urwiskiem i mieszczący kilka osób. Roztacza się stąd bajeczny widok na część zatoki. Aby zobaczyć jej całe oblicze należy skręcić w prawo i wydeptaną ścieżką przejść kolejne kilkadziesiąt metrów. I wtedy odsłoni się przed Wami cała zatoka, z widokiem zapierającym dech w piersiach!

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • W cenie biletu jest tylko bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40 x 25 x 20 cm. Jak się spakować? Podpowiadamy tutaj
  • We wrześniu na Zakynthos pogoda będzie idealna
  • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
    Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

    Nawigacja dodatkowa