Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 7 czerwca 2021, 22:01

Letni weekend w Rzymie w dobrej cenie! Przeloty i noclegi za 768 zł!

Budżetowa podróż do Wiecznego Miasta. Zaplanujcie krótki lipcowy city break w zniewalająco pięknym Rzymie. W tytułowej cenie zarezerwujecie przeloty i noclegi w świetnym hotelu.

Znalazłam dla Was tanie bilety do Rzymu z Warszawy Modlin od Ryanair. Podróż do Rzymu potrwa nieco ponad 2 godziny, a po tym czasie znajdziecie się w niezwykłym miejscu zachwycającym klimatem, zabytkami i niesamowitą kuchnią.

Noclegi w centrum Rzymu nie należą do najtańszych, ale mam dla Was wyjątkowy hotel w centrum miasta w naprawdę dobrej cenie!

Zasady wjazdu

Włochy wymagają przy wjeździe negatywnego wyniku testu na COVID-19. Wystarczy tańszy test antygenowy zrobiony do 48 godzin przed wyjazdem.

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Warszawa ⇄ Rzym (WMI - CIA)

piątek 16 lip 2021 poniedziałek 19 lip 2021 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 318 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Hotel jest położony w historycznym centrum Rzymu. Uroczy budynek został całkowicie odnowiony w 2011 i obecnie łączy rzymską architekturę z nowoczesną technologią. 

Idealne położenie ułatwi zwiedzanie miasta bez kłopotliwych dojazdów. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę i telewizor

Hotel Montecarlo ★★★★

centrum miasta darmowy internet taras na dachuklimatyzacja od 150noc/os. Zobacz hotel

Weekend w Rzymie

Rzym to miasto znane na całym świecie ze swoich zabytków, kultury i różnorodności – chociaż nie znajduję się w sercu Europy to nie od dziś wiadomo, że wszystkie drogi prowadzą właśnie tutaj. Rzym to również światowy ośrodek turystyczny – zobaczymy tu przepiękne pałace, bazyliki, oraz słynne Koloseum czy akwedukty. Weekend w Rzymie to okazja by poznać to miasta w pigułce – zakochać się w nim, a następnie tu wrócić.

Nie wiecie co zobaczyć? Sprawdźcie w naszym przewodniku jak spędzić idealny weekend w Rzymie

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm
  • Po mieście najlepiej poruszać się komunikacją miejską lub pieszo (wiele zabytków jest położonych obok siebie w zasięgu krótkiego spaceru)
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa