LOT + HOTEL Kama Olejarz | 8 sierpnia 2021, 15:38

Urlop w Rzymie w dobrej cenie! Tanie loty i noclegi w 4* hotelu za 974 zł!

Budżetowa podróż do Wiecznego Miasta. Zaplanujcie krótki wrześniowy city break w zniewalająco pięknym Rzymie. W tytułowej cenie zarezerwujecie przeloty i noclegi w świetnym hotelu.

Znalazłam dla Was tanie bilety do Rzymu z Warszawy Modlin od Ryanair. Podróż do Rzymu potrwa nieco ponad 2 godziny, a po tym czasie znajdziecie się w niezwykłym miejscu zachwycającym klimatem, zabytkami i niesamowitą kuchnią.

Noclegi w centrum Rzymu nie należą do najtańszych, ale mam dla Was wyjątkowy 4* hotel ze śniadaniami. 

Zasady wjazdu

Włochy wymagają przy wjeździe negatywnego wyniku testu na COVID-19. Wystarczy tańszy test antygenowy zrobiony do 48 godzin przed wyjazdem. Z testu zwolnieni są zaszczepieni i ozdrowieńcy 

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Warszawa ⇄ Rzym (WMI - CIA)

piątek 10 wrz 2021 poniedziałek 13 wrz 2021 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 398 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

pokoje dysponują klimatyzacją, centralnym ogrzewaniem i łazienką. Pomieszczenia mieszkalne i sypialne wyposażone są w łóżko podwójne bądź łóżko typu king size. Ponadto skorzystać można z sejfu i minibarku. Optymalny komfort pobytu zapewniają internet, telefon, telewizor, radio i Wi-Fi 

Hotel Black ★★★★

basen klimatyzacjarestauracjafitness i jacuzzi od 192noc/os. Zobacz hotel

Weekend w Rzymie

Rzym to miasto znane na całym świecie ze swoich zabytków, kultury i różnorodności – chociaż nie znajduję się w sercu Europy to nie od dziś wiadomo, że wszystkie drogi prowadzą właśnie tutaj. Rzym to również światowy ośrodek turystyczny – zobaczymy tu przepiękne pałace, bazyliki, oraz słynne Koloseum czy akwedukty. Przedłużony weekend w Rzymie to okazja by poznać to miasta w pigułce – zakochać się w nim, a następnie tu wrócić.

Nie wiecie co zobaczyć? Sprawdźcie w naszym przewodniku jak spędzić idealny weekend w Rzymie

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm
  • Po mieście najlepiej poruszać się komunikacją miejską lub pieszo (wiele zabytków jest położonych obok siebie w zasięgu krótkiego spaceru)
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa