Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 23 maj 2019 18:44, Katarzyna Czaczuń

Przedłużony letni weekend w Paryżu! Loty, noclegi i rejs łodzią po rzece za 532 zł!

Wybierzcie się w lecie do Paryża! Miasto najpiękniej wygląda w ciepłe wieczory, kiedy spacerować można wzdłuż rzeki wśród wypoczywających paryżan. Mamy dla Was propozycję lotów na przedłużony weekend lipcowy, noclegi w dobrej cenie oraz pomysł na zwiedzanie miasta z łodzi. 

Lot Airline FR Logo

Warszawa ⇄ Paryż (WMI - BVA)

sobota 27 lip 2019 poniedziałek 29 lip 2019 bagaż podręczny w cenie 257 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Hotel de la Poste znajduje się w odległości 1 km od tętniącej życiem dzielnicy Montmartre. Obiekt dysponuje całodobową recepcją. 

Hotel De La Poste

darmowy internet rodzinne pokojeogrzewanieśniadanie w dobrej cenie 103noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Zwiedzanie Paryża z pokładu łodzi rejsowej

28 lipca 2019, godz. 01:00

Wybierzcie się na godzinny rejs po rzece i zobaczcie Paryż z innej perspektywy! Rejs prowadzi wzdłuż największych zabytków i atrakcji miasta, które można podziwiać z dala od innych turystów.

69 Sprawdź bilet
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa

Zobacz promocje na tanie loty z Warszawy do Paryża. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Paryża do Warszawy.

Jeżeli planujesz podróż do Francji, powinny Cię również zainteresować tanie loty z Wrocławia do Paryża lub tanie loty z Warszawy do Lyonu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Paryża i z Krakowa do Paryża.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Rzymu, Okazje na loty na Sri Lankę, Okazje na Maltę, Pakiety z Poznania, Okazje na loty z Polski do 100 zł, tanie bilety z Warszawy do Sheffield, połączenia z Warszawy do Rzymu, loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot, Loty w Maju.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Bez kategorii, Koce, poduszki, zagłówki, Walizki dla dzieci, Strefa niskich cen i Zestawy walizek.