LOT + HOTEL + SAMOCHÓD Artur Stępień | 14 listopada 2019, 17:38

Ferie na Gran Canarii! 9 słonecznych dni w świetnej cenie 977 zł za loty, noclegi i auto!

Wyspy Kanaryjskie to idealne miejsce na odpoczynek przez cały rok! W tej ofercie proponujemy Wam 9 dni na Gran Canarii, gdzie możecie zobaczyć w pigułce to, co najlepsze w Wyspach Kanaryjskich: złote piaski, białe wydmy, sosnowe lasy i wulkaniczne góry… A wszystko na jednym, prawie idealnie okrągłym kawałku lądu o powierzchni nieco ponad 1500 km2. Hostel, który znaleźliśmy, znajduje się bardzo blisko plaży i w samym centrum nocnego życia Las Palmas. To iście gorąca oferta!

Lot Airline FR Logo

Warszawa ⇄ Las Palmas (WMI - LPA)

wtorek 21 sty 2020 czwartek 30 sty 2020 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 427 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Pensjonat ten usytuowany jest w mieście Las Palmas de Gran Canaria, zaledwie 50 metrów od plaży Alcaravaneras. Obiekt oferuje prosto urządzone pokoje z bezpłatnym WiFi. W pobliżu obiektu Alcaravaneras Hostel zlokalizowane są główne kluby nocne i rozmaite sklepy. Personel recepcji w pensjonacie Alcaravaneras Hostel może zorganizować dla Gości kursy surfingu i nurkowania z akwalungiem. Od plaży Las Canteras obiekt dzieli 15 minut spacerem.

Alcaravaneras Hostel ★★

blisko plaży darmowy internet od 53noc/os. Zobacz hotel
Samochód

Smart Forfour lub podobny

od 73za cały pobyt/os. Sprawdź

Warto wiedzieć

Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa