LOT + HOTEL + TRANSFER Artur Stępień | 14 grudnia 2019, 14:20

Wietnam poleca się na wiosnę! Loty i noclegi w świetnej cenie 2183 zł!

Marzycie o podróży do Azji? A może już ją odwiedziliście omijając przy tym Wietnam? Mamy zatem dla Was zręczną okazję na dopisanie tego kraju do listy poznanych. Znaleźliśmy świetne ceny za loty z Warszawy do Sajgonu. Dalej, proponujemy udać się na południowe wybrzeże Wietnamu i poznać jego najodleglejsze zakątki. A za bazę noclegową obierzcie świetnie oceniany ośrodek wypoczynkowy tuż przy plaży!

Lot Airline CA Logo

Warszawa ⇄ Ho Chi Minh City (WAW - SGN)

sobota 25 kwi 2020 piątek 08 maj 2020 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie od 1663 Sprawdź lot
Hotel

Rang Garden Beach Side Resort jest idealnie położony - tuż przy wietnamskim wybrzeżu. Dzięki szeregowi udogodnień oferowanych przez ten hotel - m.in. darmowemu Wi-Fi we wszystkich pokojach, przechowalni bagażu, basenowi Goście na pewno będa zadowoleni ze swojego pobytu.

Rang Garden Beach Side Resort

blisko plaży basen darmowy internet klimatyzacjaparking od 52noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Autobusem na wybrzeże

Na wietnamskie wybrzeże w prowincji Phan Thien najłatwiej dostaniecie się z Sajgonu autobusem. Od razu dodać należy że nie jest to zwykły autobus z siedzeniami do jakich przywykliśmy w większości europejskich krajów, a tzw. "sleeper". Siedzenia to bardziej rozkładane fotele, które sprawiają że kilkugodzinna podróż staje się bardziej przyjazna! Cena w dwie strony to zaledwie 50 zł.

od 50 Sprawdź
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa