Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 16 wrz 2019 10:57, Milena Goc

Tygodniowe zwiedzanie Wietnamu i Wielki Mur Chiński w jednej niezwykłej podróży za 2324 zł!

To będzie fascynująca łączona podróż podczas, której odwiedzicie dwa kraje — Wietnam i Chiny. Dłuższa przesiadka w Chinach to doskonała okazja na skorzystanie z wizy tranzytowej i zobaczenie na własne oczy Wielkiego Muru Chińskiego. Później wyruszycie w podróż do Hanoi gdzie spędzicie 7 dni. W tytułowej cenie zarezerwujecie 7 noclegów w 3* hotelu ze śniadaniami

Lot Airline CA Logo

Warszawa ⇄ Hanoi (WAW - HAN)

piątek 06 mar 2020 niedziela 15 mar 2020 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie 1690 Sprawdź lot
Hotel

Hotel Icon położony jest pośród licznych atrakcji i lokali gastronomicznych w starej dzielnicy Phố cổ Hà Nội. Oferuje on niedrogie zakwaterowanie w nowoczesnych pokojach z bezpłatnym dostępem do Internetu. Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania transferu lotniskowego. 

Icon ★★★

centrum miasta darmowy internet śniadanie wliczone w cenętransfer lotniskowybar 47noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Zobacz Wielki Mur Chiński

07 marca 2020

Wielki Mur Chiński to budowla jedyna w swoim rodzaju. Kiedyś służył jako wał obronny przed obcymi plemionami koczowników, dziś jest niezwykłą atrakcją turystyczną. Dłuższa przesiadka w Pekinie to doskonała okazja do zorganizowania wycieczki właśnie w to miejsce. 

305 Sprawdź bilet
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa