Nagłówek strony

LOT + HOTEL + SAMOCHÓD 26 cze 2019 19:46, artur.st

Poczuj wiosnę jesienią! Tydzień na Maderze z lotami, noclegami i autem w cenie 1079 zł!

Jeśli jesień jest dla Was szara i smutna, mamy lekarstwo. Proponujemy podróż na wyspę "wiecznej wiosny" - na Maderę. Temperatura powietrza nigdy nie spada tam poniżej 15 stopni C. To jednak nie jedyny powód, dla którego warto zaplanować pobyt na Maderze. Wyspa nie bez powodu nazywana jest "pływającym ogrodem". Widok rosnących przy drodze storczyków, afrykańskich strelicji i protei to tu codzienność. Po więcej odsyłamy bezpośrednio na wyspę - korzystając z naszej oferty i przekonując się "na własnej skórze".

Lot Airline SN Logo

Warszawa ⇄ Funchal (WAW - FNC)

sobota 16 lis 2019 sobota 23 lis 2019 bagaż podręczny w cenie 588 Sprawdź lot
Hotel

Residencial Monaco to kameralny obiekt położony w miejscowości Funchal. Oferuje pokoje z prywatnymi łazienkami lub apartamenty. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi i parkingu. 

Residencial Monaco

darmowy internet codzienne sprzątanieparkingrestauracja 51noc/os. Zobacz hotel
Samochód

Opel Adam lub podobny

134za cały pobyt/os. Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa

Zobacz promocje na tanie loty z Warszawy do Funchal. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Funchal do Warszawy.

Jeżeli planujesz podróż do Portugalii, koniecznie sprawdź też tanie loty z Warszawy do Porto lub tanie loty z Warszawy do Lizbony.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Drezna do Porto.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Barcelony, Okazje na loty na wakacje, Okazje na loty na weekend za granicę, Okazje na Maltę, Pakiety z Zielonej Góry, połączenia z Warszawy do Frankfurtu, loty z Warszawy do Funchal, bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze, Lot z Warszawy do Funchal 22 29 Kwietnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Saszetki i portfele, Gry, zabawki, Koce, poduszki, zagłówki, Plecaki szkolne i Walizki dla dzieci.