Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 16 lipca 2021, 12:31

Wakacje w Portugalii! Urlop w Algarve w gorącej cenie 972 zł za loty i noclegi blisko oceanu.

Wakacyjny urlop na południu Portugalii! Mamy dla Was tanie loty i noclegi tuż przy plaży!

Algarve to jedno z tych miejsc na ziemi, którego krajobraz jest absolutnie niepowtarzalny! Położony na samym południowo zachodnim krańcu kontynentalnej Europy region urzeka niesamowitą linią brzegową. Dlatego wykorzystajcie okazję na świetne jak na lipiec ceny lotów liniami Ryanair do Faro z Modlina.

Przylatujecie wieczorem, ale to najdłuższe dni w roku, więc proponujemy wynajęcie auta (to naprawdę jest tanie!) i przejazd do uroczego Lagos - miasta na krańcu Europy. Już sama podróż samochodem pokaże Wam piękne oblicze Portugalii. Jednak to na miejscu widoki oceanicznego wybrzeża zaprą Wam dech w piersiach! Ten region Portugalii ściąga miliony turystów za sprawą linii brzegowej dokładnie jak na załączonym obrazku! A my proponujemy Wam noclegi 400 metrów od oceanu.

Wjazd do Portugalii – w tym momencie Portugalia wymaga od obywateli Polski przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego na Covid-19. Z testu zwolnieni są zaszczepieni i ozdrowieńcy posiadający Unijny Certyfikat Covid.

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Warszawa ⇄ Faro (WMI - FAO)

czwartek 26 sie 2021 niedziela 29 sie 2021 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 336 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Hotel zlokalizowany jest w zabytkowym centrum Lagos. Na dachu budynku znajduje się taras, z którego można podziwiać panoramiczny widok na miasto, zatokę Meia Praia i plażę Praia da Rocha. Plaża Batata oddalona jest od hotelu Lagosmar o 5 minut spacerem.

Hotel Lagosmar ★★

blisko plaży darmowy internet parkingklimatyzacjaśniadania od 212noc/os. Zobacz hotel

Autem po Algarve

Wybrzeże Algarve mieszkańcy zwykli dzielić na dwie części: Sotavento, czyli „stronę zawietrzną" i Barlavento "stronę nawietrzną". W naszej propozycji zakładamy podróż do tej drugiej, która rozciąga się na zachód od Faro aż po Przylądek Świętego Wincentego, obejmując najpiękniejsze plaże otoczone klifami i skalnymi kolumnami sterczącymi z morza. W samym Faro koniecznie odwiedźcie Katedrę, renesansowy klasztor klarysek będący obecnie Muzeum Archeologicznym, i główną bramę Porta da Vila (kryjącą w sobie fragment mauretańskich wrót) z rzeźbą św. Tomasza. W Lagos na pewno będziecie podziwiać klify Ponta da Piedade wznoszące się czerwono-żółtymi poszarpanymi ścianami 20 metrów ponad lazurowe wody - to prawdopodobnie najbardziej pocztówkowe miejsce wybrzeża Algarve. Stąd możecie wybrać się do portu w Sagres i dalej na zachód aż po Przylądek Św. Wincentego. To najdalej wysunięty punkt Portugalii i Europy zwieńczony latarnią morską na imponującym 60-metrowym skalnym klifie. Z kolei jadąc na północ od Lagos zahaczcie o położone u stóp pobliskich wzniesień urokliwe miasteczko Monchique

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • W cenie biletu jest tylko bagaż podręczny o wymiarach 40 x 20 x 25 cm. Jak się spakować? Podpowiadamy tutaj
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa