LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 27 września 2021, 20:02

Weekend w Portugalii! Urlop w Algarve w gorącej cenie 637 zł za loty i noclegi blisko oceanu.

Weekendowy urlop na południu Portugalii! Mamy dla Was tanie loty i noclegi tuż przy plaży!

Algarve to jedno z tych miejsc na ziemi, którego krajobraz jest absolutnie niepowtarzalny! Położony na samym południowo-zachodnim krańcu kontynentalnej Europy region urzeka niesamowitą linią brzegową. Dlatego wykorzystajcie okazję na bilety lotnicze liniami Ryanair do Faro z Modlina.

Przylatujecie wieczorem, więc proponujemy wynajęcie auta (to naprawdę jest tanie!) i przejazd do uroczego Lagos — miasta na krańcu Europy. Już sama podróż samochodem pokaże Wam piękne oblicze Portugalii. Jednak to na miejscu widoki oceanicznego wybrzeża zaprą Wam dech w piersiach! Ten region Portugalii ściąga miliony turystów za sprawą linii brzegowej dokładnie jak na załączonym obrazku! A my proponujemy Wam noclegi 400 metrów od oceanu.

Wjazd do Portugalii – w tym momencie Portugalia wymaga od obywateli Polski przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR lub antygenowego na Covid-19. Z testu zwolnieni są zaszczepieni i ozdrowieńcy posiadający Unijny Certyfikat Covid.

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Warszawa ⇄ Faro (WMI - FAO)

czwartek 21 paź 2021 niedziela 24 paź 2021 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 361 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Hotel zlokalizowany jest w zabytkowym centrum Lagos. Na dachu budynku znajduje się taras, z którego można podziwiać panoramiczny widok na miasto, zatokę Meia Praia i plażę Praia da Rocha. Plaża Batata oddalona jest od hotelu Lagosmar o 5 minut spacerem.

Hotel Lagosmar ★★

blisko plaży darmowy internet parkingklimatyzacjaśniadania od 92noc/os. Zobacz hotel

Autem po Algarve

Wybrzeże Algarve mieszkańcy zwykli dzielić na dwie części: Sotavento, czyli „stronę zawietrzną" i Barlavento "stronę nawietrzną". W naszej propozycji zakładamy podróż do tej drugiej, która rozciąga się na zachód od Faro aż po Przylądek Świętego Wincentego, obejmując najpiękniejsze plaże otoczone klifami i skalnymi kolumnami sterczącymi z morza. W samym Faro koniecznie odwiedźcie Katedrę, renesansowy klasztor klarysek będący obecnie Muzeum Archeologicznym, i główną bramę Porta da Vila (kryjącą w sobie fragment mauretańskich wrót) z rzeźbą św. Tomasza. W Lagos na pewno będziecie podziwiać klify Ponta da Piedade wznoszące się czerwono-żółtymi poszarpanymi ścianami 20 metrów ponad lazurowe wody - to prawdopodobnie najbardziej pocztówkowe miejsce wybrzeża Algarve. Stąd możecie wybrać się do portu w Sagres i dalej na zachód aż po Przylądek Św. Wincentego. To najdalej wysunięty punkt Portugalii i Europy zwieńczony latarnią morską na imponującym 60-metrowym skalnym klifie. Z kolei jadąc na północ od Lagos zahaczcie o położone u stóp pobliskich wzniesień urokliwe miasteczko Monchique

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • W cenie biletu jest tylko bagaż podręczny o wymiarach 40 x 20 x 25 cm. Jak się spakować? Podpowiadamy tutaj
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa