LOT + HOTEL Artur Stępień | 11 lutego 2020, 19:21

Malownicza Riwiera Egejska! Tydzień w Dalaman w świetnej cenie 698 zł za loty i noclegi!

Poznajcie tajemniczy turecki zakątek wybrzeża i odkryjcie lagunę niczym z Azji! Oto tanie loty i noclegi na Riwierze Egejskiej!

Basen Morza Śródziemnego to ulubiony kierunek turystów z Polski. Jeśli zwiedziliście już najpopularniejsze kurorty, mamy coś niespotykanego. Lećcie do tureckiego Dalaman. To malowniczo położone miasto na Riwierze Egejskiej. Mimo, że to Turcja, to doświadczycie tutaj wielu wpływów greckich, a krajobrazy będą przypominały te z Kos czy Rodos.

Loty do Dalaman prowadzą przez Wiedeń. Tam też zmieniacie przewoźnika z Ryanair na Laudamotion. Podróż trwa cały dzień, ale czego się nie robi dla tygodniowego wypoczynku w tak pięknych okolicznościach przyrody?

W Turcji proponujemy transfer z lotniska w Dalaman do miejscowości Gocek. Tam czekał będzie na Was Hotel Alya z basenem nieopodal wybrzeża i tygodniowy relaks!

Szczegóły:

Lot Airline OE Logo

Warszawa ⇄ Dalaman (WMI - DLM)

wtorek 14 kwi 2020 wtorek 21 kwi 2020 bagaż podręczny w cenie od 299 Sprawdź lot
Hotel

Hotel Alya jest usytuowany nad zatoką Gocek i oferuje odkryty basen, saunę oraz łaźnię turecką. Można tu także zadbać o sylwetkę w centrum fitness. Wszystkie pokoje są klimatyzowane z łazienką oraz balkonem.

Alya Hotel Gocek

blisko plaży basen darmowy internet łaźnia tureckaklimatyzacja od 57noc/os. Zobacz hotel

Laguna Oludeniz

Spędzając tydzień na Riwierze Egejskiej nie możecie nie zobaczyć miejsca, które swoim krajobrazem przypomina tropiki niczym Azja. Laguna Oludeniz położona jest około 40 km od miejscowości Gocek, w której zaproponowaliśmy Wam noclegi. Gdy tam dotrzecie w pierwszym momencie zaczniecie się zastanawiać czy to na pewno nie Tajlandia. Otoczenie gór dodatkowo wzmaga konsternację. Jest pięknie, zielono i zdecydowanie warto zostać na dłużej. To co może odciągać myśli od Azji, to widoczne wpływy greckiej kultury. Grecy mieszkali na wybrzeżu w zasadzie już od czasów antycznych i zostawili ślady w postaci interesującej zabudowy, sztuki (chociażby rzeźb) oraz przedmiotów użytkowych niezbędnych na co dzień.

Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Podróż do Dalaman wymaga posiadania paszportu oraz wizy tureckiej.
  • Walutą Turcji jest Lira turecka. Przelicznik: 1 PLN to około 1,5 TRY
  • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
    Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

    Nawigacja dodatkowa