LOT + HOTEL + BILET + TRANSFER Artur Stępień | 12 listopada 2019, 17:53

W podróż do Argentyny! Poznaj boskie Buenos i odkryj Wodospady Iguazu za 2426 zł!

Boskie Buenos Aires, o którym śpiewała Kora jest tak... blisko! To dzięki świetnym cenom biletów lotniczych, które w połączeniu z dobrą ofertą noclegów tworzą tą gorącą ofertę. Lećcie do stolicy Argentyny, miasta które każdego lata przyciąga miliony turystów. A polska zima, w której proponujemy Wam loty, to w Argentynie pora letnia! Będąc na miejscu koniecznie wygospodarujcie parę dni na wyprawę do Wodospadów Iguazu. Będziecie oszołomieni!

Lot Airline KL Logo

Warszawa ⇄ Buenos Aires (WAW - EZE)

piątek 13 mar 2020 poniedziałek 23 mar 2020 bagaż podręczny w cenie od 1924 Sprawdź lot
Hotel

Luey to wygodny hotel miejski położony w sercu Buenos Aires, przy handlowej alei Rivadavia. Oferuje on klasyczne pokoje, bezpłatne WiFi w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz parking. Goście hotelu Luey mogą delektować się śniadaniem w formie bufetu obejmującym pieczywo, soki, marmoladę i masło. Obiekt jest oddalony o 6 km od lotniska Jorge Newberry i o 22 km od lotniska Don Torcuato. Ze względu na jego położenie w centrum miasta jest on otoczony tętniącymi życiem restauracjami, barami i lokalami rozrywkowymi.

Hotel Luey ★★★

darmowy internet klimatyzacjatransfer z lotniskarestauracja od 43noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Łódką poprzez Iguazu!

17 marca 2020

Będąc w Argentynie musicie koniecznie udać się do miejscowości Puerto Iguazu, z której dalej wyruszycie w niezapomnianą wycieczkę do Wodospadów Iguazu. Na miejscu możecie za dodatkową opłatą skorzystać z opcji opłynięcia łódką tego cuda natury!

od 72 Sprawdź bilet
Transfer

Autobus do Puerto Iguazu

Podróż do Puerto Iguazu zajmuje całą noc. Dostać się możecie autobusem nocnym kursującym bezpośrednio z Buenos Aires. Koszt biletu w dwie strony to około 400 zł.

od 400 Sprawdź

Warto wiedzieć

Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa