Nagłówek strony

LOT + HOTEL 18 kwi 2019 21:03, artur.st

Wakacyjny weekend w Bazylei w dobrej cenie 629 zł za loty i noclegi!

Znajduje się na styku trzech państw - Niemiec, Francji i Szwajcarii. Takie położenie Bazylei sprawia, że jest miastem nie tylko różnorodnym, ale i wyjątkowym. Nie ma drugiego takiego miejsca, w którym muzea zainteresują nawet największego ignoranta kultury i sztuki. Do tego ścieżki wzdłuż Renu i klimatyczne uliczki wokół starówki zachęcą do spacerów każdego leniucha, a jarmarki rozkochają w sobie wszyskich antyfanów zakupów!

Lot Airline W6 Logo

Warszawa ⇄ Bazylea (WAW - BSL)

sobota 29 cze 2019 wtorek 02 lip 2019 bagaż podręczny w cenie 128 Sprawdź lot
Hotel

EasyHotel oferuje zakwaterowanie obok terenów targowych Messe Basel, w pobliżu centrum Bazylei. Hotel oddalony jest o 10 minut jazdy tramwajem od głównego dworca kolejowego, a 3 minuty dzielą go od dworca kolejowego Badischer Bahnhof. Na miejscu do dyspozycji Gości terminal do samodzielnego zameldowania poza godzinami pracy recepcji. Goście otrzymują bilet upoważniający do bezpłatnego korzystania ze wszystkich środków transportu publicznego w Bazylei.W budynku hotelu znajduje się restauracja.

easyHotel Basel ★★

centrum miasta darmowy internet restauracjabezpłatne przejazdy komunikacją miejską w Bazylei 167noc/os. Zobacz hotel
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Warszawy do Bazylei. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Bazylei do Warszawy.

Jeżeli planujesz podróż do Szwajcarii, sprawdź też tanie loty z Warszawy do Zurychu lub tanie loty z Krakowa do Zurychu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Katowic do Genewy.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Aten, Okazje na loty z Katowic, Okazje na loty na 2 tygodnie, Okazje na loty w styczniu, Okazje na loty z Polski do Skandynawii, loty z Aten do Rzymu, tanie loty z Warszawy do Rzymu, tanie bilety lotnicze, odszkodowanie za odwołany lot, w Marcu.