LOT + HOTEL Joanna Węgielewska | 3 marca 2020, 07:49

Szwajcaria nie musi być droga! Loty do centrum Europy wraz z noclegami w dobrej cenie 503 zł!

Zastanawialiście się kiedyś gdzie znajduje się centrum Europy? Wiele osób uważa, że to właśnie w Bazylei, gdzie stykają się Niemcy, Francja i Szwajcaria. Lećcie i sprawdźcie, czy to prawda tym bardziej, że koszt tej wyprawy na pewno będzie w zasięgu Waszego portfela!

Szwajcaria uważana jest za jeden z najdroższych kierunków podróży. Jednak dzięki odrobinie naszej pomocy możecie odkryć ten cudowny kraj bez obawy o koszty. Wyszukałam dla Was lot z Warszawy do Bazylei w czerwcu w bardzo korzystnej cenie. Podróż odbywać się będzie na pokładzie samolotu linii Wizzair, gdzie na ten szybki city break możecie zabrać ze sobą bagaż podręczny bez dodatkowych kosztów.

Będąc na miejscu warto zatrzymać się w bardzo dobrze ocenianym hostelu Basel Backpack, gdzie oprócz noclegu czeka na Was coś specjalnego - bilet na bezpłatną komunikację miejską. Dzięki niemu będziecie mogli bez ponoszenia dodatkowych kosztów szybko się przemieszczać i odkrywać zabytki i atrakcje Bazylei.

Szczegóły:

Lot Airline W6 Logo

Warszawa ⇄ Bazylea (WAW - BSL)

poniedziałek 22 cze 2020 środa 24 cze 2020 bagaż podręczny od 177 Sprawdź lot
Hotel

Basel BackPack mieści się w odnowionym budynku zabytkowej fabryki, zaledwie 10 minut od głównego dworca kolejowego w Bazylei. W cenę zakwaterowania wliczony jest bilet uprawniający do bezpłatnego korzystania z środków komunikacji miejskiej w Bazylei. W hostelu Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu. Basel BackPack oferuje przyjemne zakwaterowanie w dzielnicy Feld Gundeldinger, w urządzonych w miejskim stylu pokojach.

Basel Backpack

centrum miasta darmowy internet bilet na bezpłatną komunikację miejskąbliskość dworca kolejowego od 163noc/os. Zobacz hotel

Bazylea - miasto muzeów

Odwiedzając zakamarki Bazylei z pewnością spotkacie na swojej drodze muzea. A to dlatego, że w mieście jest ich ponad 24. Które z nich powinny znaleźć się na Waszej liście?

Za najważniejsze uważa się Muzeum Sztuki, w którym znajdują się prace Picassa oraz innych twórców z przełomu XIX i XX wieku, a także artystów średniowiecza i renesansu. Inne ważne miejsce to Muzeum Etnograficzne, w którym zobaczycie eksponaty z różnych stron świata. Najwięcej pochodzi z plemion Południowej Ameryki, Afryki i Oceanii. Inne ciekawe muzea to Muzeum Lalek, muzeum przedstawiające ciekawostki architektoniczne oraz muzeum antyków.

fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Lotnisko połączone jest z dworcem kolejowym w Bazylea SBB autobusem nr 50.
  • Walutą Szwajcarii jest frank szwajcarski.
  • Będąc w Bazylei koniecznie posmakujcie fondue, które występuje tu zarówno na wytrawnie (z sera i wina) jak i na słodko (z czekolady z owocami).
  • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa