Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 21 maj 2019 22:45, artur.st

Azerbejdżan i najwyżej położona wioska w Europie w świetnej cenie 1448 zł za loty i noclegi!

Jeśli plażowanie nie jest Waszym jedynym powodem podróży, proponujemy podróż do Azerbejdżanu. Jego stolica stanowi ciekawe połączenie nowoczesnej architektury z kulturą wschodu. Do Baku dolecicie za niewielkie pieniądze, a na miejscu mamy dla Was bardzo wysoko oceniany przez podróżników hotel. Dodatkowo, jeśli chcecie poznać inne zakątki Azerbejdżanu, polecamy wycieczkę do najwyżej położonej wioski w Europie!

Lot Airline PS Logo

Warszawa ⇄ Baku (WAW - GYD)

wtorek 10 wrz 2019 czwartek 19 wrz 2019 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie 817 Sprawdź lot
Hotel

Hotel Abu Arena położony jest obok hali sportowej Abu Arena w Baku. Oferuje on saunę oraz kryty basen. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i charakteryzują się wystrojem w klasycznym stylu.  Stacja metra Gajik oddalona jest o 300 metrów. Od stacji metra Sahil hotel dzielą 2 przystanki. Stamtąd Goście mogą wybrać się na odkrywanie uroków słynnej ulicy Nizami, przy której zlokalizowanych jest mnóstwo sklepów.

Abu Arena Hotel ★★★★

centrum miasta darmowy internet klimatyzacjaparkingbasen 41noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Najwyżej położona wioska w Europie!

15 września 2019

Według niektórych definicji Khinalug (2335 m) jest najwyższą wioską w Europie. Jej górna połowa zachowuje wiele starożytnych kamiennych domów, które tworzą wyraźnie surowe schodkowe tarasy na stromym górskim grzbiecie. Cała scena jest często magicznie owinięta upiornymi chmurami, które rozchodząc się odsłaniają widoki otaczającego Kaukazu.

262 Sprawdź bilet
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa