Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 14 maj 2019 18:04, artur.st

Kierunek Kazachstan! Loty i noclegi ze śniadaniami oraz Kanion Szaryński w świetnej cenie 1616 zł!

Na mapie Azji nie widać tego od razu, ale Kazachstan to ogromny kraj, gdzie zobaczyć można całą paletę różnorodnych miejsc i krajobrazów. Od stolicy kraju, Astany z drapaczami chmur, po dzikie zielone stepy. Od zaśnieżonych gór na północy, po pustynie na południu. Nasza propozycja to podróż własnie na południe - do Ałma-Aty, skąd możecie rozpocząć wiele niezapomnianych wędrówek. Jedną z nich - do Kanionu Szaryńskiego już Wam podsuwamy.

Lot Airline BT Logo

Warszawa ⇄ Ałma Ata (WAW - ALA)

niedziela 15 wrz 2019 piątek 27 wrz 2019 bagaż podręczny w cenie 965 Sprawdź lot
Hotel

Wszystkie pokoje są urządzone w prostym stylu i neutralnych kolorach, a wyposażenie obejmuje lodówkę oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W łazienkach znajduje się prysznic.Hotel położony jest 5 minut spacerem od dworca kolejowego. W 10 minut można dojść do rozmaitych kawiarni i barów.

Kuze Hotel ★★★

centrum miasta darmowy internet śniadaniaklimatyzacjatransfer na lotnisko 30noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Podróż po Kanionie Szaryńskim

19 września 2019

Kanion Szaryński jest jednym z unikalnych pomników przyrody Kazachstanu. Kanion liczy sobie około 12 milionów lat i zaskakuje pionowymi klifami, przypominającymi starożytne zamki stworzone przez wiatr, słońce i deszcz. Podróż z Ałmaty na całodniową wycieczkę do Kanionu Szaryńskiego, jednego z naturalnych skarbów Kazachstanu. 

321 Sprawdź bilet
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa

Zobacz promocje na tanie loty z Warszawy do Ałma Aty. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Ałma Aty do Warszawy.

Jeżeli planujesz podróż do Kazachstanu, koniecznie sprawdź też tanie loty z Warszawy do Astany.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Moskwy, Okazje na loty Ryanair, Okazje na Maltę, Okazje z Poznania, Okazje na loty z Polski na wyspy włoskie, tanie loty z Warszawy do Brukseli, tanie loty z Warszawy do Rzymu, bilety lotnicze, odszkodowanie za opóźniony lot, Lot z Warszawy do Alma Aty 01 29 Grudnia.