LOT + HOTEL + SAMOCHÓD Artur Stępień | 22 lutego 2020, 16:41

Tydzień na marokańskim wybrzeżu! Agadir w cenie 874 zł za loty, noclegi i auto!

Podsuwamy Wam świetną ofertę - podróż na marokańskie wybrzeże, które zawsze wita podróżnych pięknym słońcem!

Gorące afrykańskie powietrze, aromatyczne przyprawy, kolorowe akcenty islamskiej kultury. Tak turystów wita Maroko. Mamy dla Was budżetową propozycję tygodniowej podróży do Agadiru. Na miejscu dobrze oceniany 3* Hotel Tagadirt a także opcja wypożyczenia auta. Przez tydzień będziecie mieli czas zarówno na odpoczynek przy hotelowym basenie jak i na zwiedzanie wybrzeża i innych zakątków Maroka.

Loty z Warszawy do Agadiru wymagają przesiadki w Brukseli. Tam też zmieniacie przewoźnika z Wizzair na Ryanair. W cenie lotów jest tylko bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 40 x 25 x 20 cm, dlatego dobrze się spakujcie! Tutaj znajdziecie kilka podpowiedzi jak.

Lot Airline W6 Logo

Warszawa ⇄ Agadir (WAW - AGA)

wtorek 12 maj 2020 wtorek 19 maj 2020 bagaż podręczny w cenie od 367 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel Appart-Hotel Tagadirt położony jest blisko plaży. Posiada własny basen, restaurację i bar. Dla dzieci przewidziano dużo atrakcji. Recepcja czynna jest całą dobę. Goście chwalą lokalizację hotelu.

Appart-Hotel Tagadirt ★★★

blisko plaży basen darmowy internet śniadanie w cenie od 53noc/os. Zobacz hotel
Samochód

Hyundai i10 lub podobny

od 136za cały pobyt/os. Sprawdź

Autem po Maroku

Wypożyczenie auta na lotnisku jest stosunkowo łatwe. Musicie zwrócić jednak uwagę na wysokość depozytu blokowanego na karcie. Często jest on bardzo wysoki z uwagi na brak wykupionego dodatkowego ubezpieczenia. Warto rozważyć tą opcję, gdyż nie tylko zmniejszacie blokadę środków na karcie do minimum ale także cieszycie się pełną swobodą podczas zwiedzania kraju, mając pełny zakres ubezpieczenia. Drogi są w różnym stanie. Co prawda zmienia się on na lepsze, ale często asfalt po prostu się kończy, aby za kilka kilometrów znowu się pojawić. Drogi wjazdowe do miast zazwyczaj bywają zakorkowane, jednak wybierając się poza zurbanizowane tereny możecie czuć się jedynymi użytkownikami dróg aż do... spotkania policji. Mandaty w Maroko to realne zagrożenie, od którego uwolnicie się tylko pod warunkiem przepisowej, rozsądnej jazdy.

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Podróż do Maroko wymaga posiadania paszportu, ale nie wizy
  • Walutą jest Dirham marokański. Przelicznik: 1 MAD = 0,4 PLN
  • Cena za litr paliwa PB95 to około 11 MAD
  • Nie są wymagane szczepienia
  • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
    Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

    Nawigacja dodatkowa