LOT + HOTEL + TRANSFER 30 lis 2019 09:12, artur.st

Jedna podróż i dwa kontynenty - Stambuł w dobrej cenie 817 zł za loty i noclegi!

Zapraszamy w podróż do miasta na styku dwóch kontynentów. Stambuł uznawany za jedno z najpiękniejszych miast świata. Położone na dwóch kontynentach, może pochwalić się historią sięgającą VI w. p.n.e. Plan Taksim, Wieża Galata, uliczka Galip Dede i wszechobecne stambulskie bazary. Atrakcji na tygodniowy pobyt jest aż nadto, zatem przed wyruszeniem w podróż zróbcie dokładny plan swojej wycieczki!

Szczegóły:

Lot Airline PS Logo

Praga ⇄ Stambuł (PRG - IST)

wtorek 11 lut 2020 wtorek 18 lut 2020 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie od 397 Sprawdź lot
Hotel

Hostel Chambers of the Boheme usytuowany jest w samym sercu miasta, zaledwie 100 metrów od alei İstiklal i 250 metrów od placu Taksim. Oferuje urządzoną w stylu artystycznym kawiarnię, taras oraz klimatyzowane pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Wszystkie pokoje wyposażone są w drewniane meble, ogrzewanie, sejf oraz szafę.

Chambers of The Boheme

centrum miasta darmowy internet klimatyzacjaparking od 60noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Pragi najtaniej Flixbusem!

Do Pragi najtaniej dotrzecie Flixbusem! Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.n. z Wrocławia już od 150 zł w obu kierunkach!

od 150 Sprawdź
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa