Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER 17 kwi 2019 10:22, artur.st

Relaks na Seszelach! Świetna oferta z lotami i noclegami w cenie 3137 zł!

Jeśli marzycie o błogim lenistwie na rajskiej plaży kierunek jest jeden - Seszele! Zapraszamy w gorącą podróż, której głównym założeniem może być opalanie, nurkowanie i błogie lenistwo. Na cały archipelag Seszeli składają się 92 wyspy, z których zaledwie połowa jest zamieszkiwana. Największą i najgęściej zaludnioną wyspą jest Mahe, na które znaleźliśmy tanie loty.

Lot Airline LX Logo

Praga ⇄ Mahe (PRG - SEZ)

sobota 07 wrz 2019 poniedziałek 16 wrz 2019 bagaż podręczny w cenie 1977 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt Chez Lorna, oddalony o zaledwie 10 minut jazdy od centrum miasta Victoria, oferuje taras z częścią wypoczynkową i widokiem na Ocean Indyjski. Do dyspozycji Gości są klimatyzowane pokoje i apartamenty z dużym balkonem lub tarasem. W każdym z nich mieści się łazienka z prysznicem. Z tarasu roztacza się widok na morze i okoliczne wyspy. Na miejscu dostępny jest również bezpłatny prywatny parking. Na życzenie obiekt Chez Lorna oferuje pomoc w wypożyczeniu samochodu.

Chez Lorna

darmowy internet bezpłatny parkingbalkonczęść wypoczynkowa 145noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Pragi najtaniej Flixbusem!

Do Pragi najtaniej dojedziecie Flixbusem! Przewoźnik oferuje przejazdy z wielu polskich miast. W naszej ofercie za transfer z Wrocławia zapłacicie zaledwie 100 zł w obu kierunkach!

100 Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa