LOT + HOTEL + TRANSFER 05 gru 2019 11:31, artur.st

Czas na nowy kierunek - Katmandu! 10 dni w Nepalu w świetnej ofercie lotów i noclegów za 2176 zł!

Premiera na naszym portalu! Jeśli znudzeni jesteście popularnymi kierunkami, do których zmierza mnóstwo turystów... polecamy Nepal!

Nepal to nieduży kraj położony u stóp Himalajów, pomiędzy Tybetem, a Indiami. A do tego bardzo zróżnicowany geograficznie: na południu Terai, płaskie jak stół niziny z gorącym klimatem, wyżynne wiecznie zielone centrum oraz północ z najwyższymi górami świata. Różnorodna, niczym nieskażona przyroda od dżungli, przez tarasy ryżowe po majestatyczne, ośnieżone szczyty górskie. A do tego magiczna atmosfera miast, w których czas, jak się wydaje wydaje, zatrzymał się kilkaset lat temu, z wyjątkową architekturą i świątyniami - to największe atrakcje Nepalu.

Szczegóły:

Lot Airline G9 Logo

Praga ⇄ Kathmandu (PRG - KTM)

czwartek 23 kwi 2020 poniedziałek 04 maj 2020 bagaż podręczny w cenie od 2056 Sprawdź lot
Hotel

The Sparkling Turtle Backpackers Hostel oferuje zakwaterowanie w przytulnych pokojach zaledwie 1 km od Świątyni Swayambhunath oraz 7 km od portu lotniczego Katmandu. Obiekt jest oddalony o 200 metrów od parku Amideva Buddha Park oraz o 4 km od dworca autobusowego Ganagapur Temple. Odległość od Świątyni Paśupatinath wynosi 6 km.W pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewnione jest bezpłatne WiFi. W kawiarni Chillout Café serwowane są dania kuchni lokalnej, regionalnej i kontynentalnej.

The Sparkling Turtle Backpackers

darmowy internet parkingtransfer z lotniskabar od 12noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Pragi najtaniej Flixbusem!

Do Pragi najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Katowic już od 40 zł!

od 40 Sprawdź
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

    Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
    Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

    Nawigacja dodatkowa