LOT + HOTEL + TRANSFER artur.st | 14 grudnia 2019, 19:19

Nepalska przygoda: Katmandu w świetnej ofercie lotów i noclegów za 2199 zł!

Wciąż kuszą atrakcyjne ceny biletów do Katmandu! Mamy nową propozycję podróży!

Nepal to nieduży kraj położony u stóp Himalajów, pomiędzy Tybetem, a Indiami. A do tego bardzo zróżnicowany geograficznie: na południu Terai, płaskie jak stół niziny z gorącym klimatem, wyżynne wiecznie zielone centrum oraz północ z najwyższymi górami świata. Różnorodna, niczym nieskażona przyroda od dżungli, przez tarasy ryżowe po majestatyczne, ośnieżone szczyty górskie. A do tego magiczna atmosfera miast, w których czas, jak się wydaje wydaje, zatrzymał się kilkaset lat temu, z wyjątkową architekturą i świątyniami - to największe atrakcje Nepalu.

Szczegóły:

Lot Airline G9 Logo

Praga ⇄ Kathmandu (PRG - KTM)

sobota 18 kwi 2020 sobota 02 maj 2020 bagaż podręczny w cenie od 2043 Sprawdź lot
Hotel

The Sparkling Turtle Backpackers Hostel oferuje zakwaterowanie w przytulnych pokojach zaledwie 1 km od Świątyni Swayambhunath oraz 7 km od portu lotniczego Katmandu. Obiekt jest oddalony o 200 metrów od parku Amideva Buddha Park oraz o 4 km od dworca autobusowego Ganagapur Temple. Odległość od Świątyni Paśupatinath wynosi 6 km.W pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewnione jest bezpłatne WiFi. W kawiarni Chillout Café serwowane są dania kuchni lokalnej, regionalnej i kontynentalnej.

The Sparkling Turtle Backpackers

darmowy internet parkingtransfer z lotniskabar od 12noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Pragi najtaniej Flixbusem!

Do Pragi w bardzo atrakcyjnej cenie dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Katowic już za 80 zł!

od 80 Sprawdź
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa