Treść strony

LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 26 maja 2022, 16:22

Czerwiec w Wenecji! Przeloty i hotel za 1237 zł!

Romantyczna podróż we dwoje do Wenecji? Proszę bardzo! Teraz możecie ją zorganizować w bardzo dobrej cenie. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły. 

Najtańsze bilety do Wenecji znajdziecie obecnie z lotniska w Poznaniu. Bilety za 173 zł oferuje Ryanair. W cenę biletu wliczony jest tylko bagaż podręczny, który spokojnie wystarczy na 4-dniową podróż.  

Cztery noclegi w Wenecji polecam spędzić w hotelu Pergola. W czerwcu możecie się spodziewać przyjaznych temperatur i słońca, które będą sprzyjały zwiedzaniu. Jednocześnie Wenecja nie będzie tak zatłoczona jak w szczycie sezon

Lot Airline FR Logo

Poznań ⇄ Wenecja (POZ - TSF)

środa 22 cze 2022 niedziela 26 cze 2022 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 173 Sprawdź lot
Hotel

Hotel La Pergola di Venezia jest położony 5 minut spacerem od przystanku tramwaju wodnego Lido. Oferta obiektu obejmuje nowoczesne pokoje z telewizorem LCD i klimatyzacją. Do dyspozycji Gości jest także duży taras słoneczny i ogród, w którym latem serwowane jest śniadanie.

Pokoje w hotelu La Pergola di Venezia mają własne łazienki. W części pokoi Goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Hotel jest usytuowany w odległości około 300 metrów od Laguny Weneckiej i Morza Adriatyckiego. Goście mogą w około 10 minut dostać się na Plac św. Marka.

La Pergola di Venezia ★★

centrum miasta darmowy internet klimatyzacja od 266noc/os. Zobacz hotel

Wenecja to miasto, które Cię zachwyci

Wenecja zyskała popularność na skalę światową nie tylko dzięki wspaniałym, niepowtarzalnym zabytkom i atmosferze “miasta na wodzie”, ale również ze względu na hucznie obchodzony tu okres karnawału. Wenecja zachwyca urodą marmurowych budowli, mostów, kanałów oraz dzieł sztuki. 

Większości osób Wenecja kojarzy się z placem św. Marka, Bazyliką św. Marka i Pałacem Dożów, mostem Rialto i wijącym się wokół miasta kanałem Grand Canal. Tymczasem Wenecja często nazywana jest muzeum architektury pod gołym niebem - na każdym kroku znajdziemy coś interesującego.

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny
  • Po Wenecji najlepiej poruszać się pieszo lub tramwajami wodnymi
  • Do cen w restauracjach należy doliczyć 2,5-3 euro od osoby za tzw. nakrycie stolika oraz  napiwek w wysokości 10-12% wartości zamówienia. Stawki te są wyszczególnione w menu i automatycznie doliczane do rachunku
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.