LOT + HOTEL + BILET + SAMOCHÓD 16 lis 2019 14:14, Joanna Węgielewska

Święty Mikołaj czeka na Was w Budapeszcie! Lot, nocleg, auto i jarmark bożonarodzeniowy w cenie 595 zł!

Rozświetlony grudniowy Budapeszt czeka! Zakochaj się w stolicy Węgier pachnącej lokalnymi przysmakami i zachwycającej wyjątkową przedświąteczną atmosferą. Leć do Budapesztu w super cenie. Do tego proponuję nocleg i samochód na cały pobyt. Dodatkowo wybierz się na jeden z najlepszych jarmarków bożonarodzeniowych w Europie z lokalnym przewodnikiem!

Lot Airline FR Logo

Poznań ⇄ Budapeszt (POZ - BUD)

poniedziałek 02 gru 2019 piątek 06 gru 2019 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 78 Sprawdź lot
Hotel

Hotel znajduje się w 14. dzielnicy Budapesztu, zaledwie 4 stacje metra od centrum miasta. Jego recepcja jest czynna przez całą dobę. Hotel oddaje do dyspozycji Gości funkcjonalnie urządzone pokoje z podłogą wyłożoną drewnem. Do wyboru są pokoje z prywatną lub wspólną łazienką. W części z nich dostępne jest bezpłatne WiFi.

Grand Park Hotel

darmowy internet całodobowa recepcjarestauracjabezpłatny parking od 37noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Kulinarna wycieczka po Jarmarku Bożonarodzeniowym

05 grudnia 2019

W grudniu Budapeszt ożywa podczas jarmarku bożonarodzeniowego. Wybierz się na trzygodzinną wycieczkę podczas której poznasz węgierskie tradycje bożonarodzeniowe i potrawy. Skosztuj różnych świątecznych potraw i napojów i kup wyjątkowe lokalne pamiątki i upominki.

od 288 Sprawdź bilet
Samochód

Volkswagen Up lub podobny

od 81za cały pobyt/os. Sprawdź

Warto wiedzieć

Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa