Nagłówek strony

LOT + HOTEL + BILET 05 lis 2019 20:08, Milena Goc

Tanio do Pragi! Przeloty, noclegi w 3* hotelu i testowanie czeskich piw za 354 zł!

Praga to jedna z najpiękniejszych europejskich stolic. Niezwykle klimatyczna, przepełniona zabytkami i urokliwymi zakątkami. Warto zaplanować zimowy wypad do Czech korzystając z niezwykle tanich biletów lotniczych.  Ukoronowaniem dnia pełnego przygód będzie dodatkowa atrakcja — testowanie lokalnych piw. Poniżej znajdziecie również wskazówki dotyczące noclegu

Lot Airline FR Logo

Kraków ⇄ Praga (KRK - PRG)

czwartek 16 sty 2020 niedziela 19 sty 2020 bagaż podręczny w cenie od 78 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Obiekt Le Petit Hotel Prague usytuowany jest 400 metrów od stacji metra oraz przystanku tramwajowego Nádraží Holešovice i oferuje całodobową recepcję.Oferuje pokoje dwuosobowe z prywatnymi łazienkami. Na życzenie Gości istnieje możliwość zorganizowania transferu z lotniska.

Le Petit Hotel Prague ★★★

darmowy internet parkingtransfer z lotniskacałodobowa recepcja od 57noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Testowanie słynnych czeskich piw!

17 stycznia 2020

Czesi uwielbiają piwo i słyną z jego produkcji. Będą w Pradze warto wybrać się na spacer w poszukiwaniu najlepszych czeskich piw. Lokalny przewodnik wskaże Wam miejsca gdzie najlepiej skosztować złotego trunku. 

od 105 Sprawdź bilet
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa