Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

LOT + HOTEL + BILET + SAMOCHÓD 16 sty 2019 08:42, Joanna Węgielewska

Powitaj wiosnę w Pradze! W cenie 459 zł lot, nocleg, samochód i rejs po rzece!

Powitaj wiosnę w Pradze! Stolica naszych południowych sąsiadów oczaruje nas pięknymi zabytkami, klimatycznymi uliczkami i miejscami gdzie po całym dniu odpoczniemy przy kuflu dobrego czeskiego piwa! Lećcie do Pragi z Krakowa w bardzo dobrej cenie. Do tego proponuję dobrze oceniany nocleg i samochód. A jeśli chcielibyście zobaczyć miasto z innej perspektywy wybierzcie się w rejs po rzece!

Lot

Kraków ⇄ Praga (KRK - PRG)

poniedziałek 01 kwi 2019 piątek 05 kwi 2019 bagaż podręczny w cenie 130 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Obiekt Prague Studios Andel znajduje się w Pradze, 100 metrów od stacji metra Anděl (linia B) oraz 150 metrów od dworca autobusów. Obiekt oferuje pokoje ze wspólną łazienką lub apartamenty z prywatnymi łazienkami. Goście mogą korzystać z dostępu do internetu na terenie całego obiektu.

Prague Studio Andel

centrum miasta darmowy internet parkingdostęp do kuchni 49noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Rejs po rzece w Pradze

02 kwietnia 2019

Zobacz Pragę z nowej perspektywy podczas tego 1-godzinnego rejsu wycieczkowego wzdłuż Wełtawy! Zrelaksuj się na otwartym pokładzie lub w środku podziwiając zabytki takie jak: Zamek na Hradczanach, okazały Rudolfinum i Most Karola

44 Sprawdź bilet
Samochód

Ford Fiesta lub podobny

89za cały pobyt/os. Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Krakowa do Pragi. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Pragi do Krakowa.

Jeżeli planujesz podróż do Czech, nie zapomnij zobaczyć ofert na tanie loty z Warszawy do Pragi.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Wiednia, Okazje na loty na Wielkanoc, Wycieczki na wyspy włoskie, Okazje na loty z Polski do Włoch, Pakiety na walentynki, połączenia z Delhi do Krakowa, loty z Krakowa do Paryża, tanie loty krajowe, odszkodowanie za opóźniony lot, Lot z Krakowa do Pragi 27 30 Kwietnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Kosmetyki, akcesoria, Bez kategorii, Strefa niskich cen, Walizki dla dzieci i Walizki twarde małe.