LOT + HOTEL + SAMOCHÓD Milena Goc | 9 marca 2020, 19:35

Czarnogóra dla rodziny! Przeloty, apartament dla 4 osób i auto 527 zł!

Wspaniała okazja na podróż dla większej grupy. Weźcie że sobą znajomych lub rodzinę i lećcie do wspaniałej Czarnogóry. 

W podróż do Czarnogóry wyruszycie z Krakowa z linią lotniczą Ryanair. Na pokład samolotu będziecie mogli zabrać tylko bagaż podręczny. Spakowanie się na kilka dni w mniejszy plecak czy walizkę nie powinno być jednak problemem. Późna wiosna to idealny czas na podróż na Bałkany jeśli liczycie na przyjemną pogodę, ale nie chcecie się mierzyć z tłumami turystów. Jako bazę noclegową wybrałam dla Was super apartament o nowoczesnym wystroju.

Najbardziej komfortowym sposobem na przedostanie się z lotniska w Podgoricy nad Zatokę Kotorską będzie wypożyczenie samochodu. Polecam to tym bardziej, że cena najmu jest bardzo atrakcyjna.

Propozycja ta powstała w założeniu, że w podróż do Czarnogóry wyruszą 4 osoby - wtedy będziecie mogli osiągnąć tytułową cenę. W podróż mogą oczywiście wyruszyć 2 lub 3 osoby, ale wtedy koszt wynajmu apartamentu oraz samochodu będzie trochę wyższy. 

Lot Airline FR Logo

Kraków ⇄ Podgorica (KRK - TGD)

sobota 23 maj 2020 sobota 30 maj 2020 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 190 Sprawdź lot
Hotel

Alexa Apartment to nowoczesny w pełni wyposażony apartament położony w miejscowości Kotor. Obiekt zapewnia dostęp do kuchni, bezpłatnego WiFi, klimatyzacji oraz parkingu. Apartament jest przygotowany na przyjęcie 4 osób. 

Alexa Apartment

darmowy internet tarasbezpłatny parkingkuchnia od 36noc/os. Zobacz hotel
Samochód

Renault Twingo lub podobny

od 85za cały pobyt/os. Sprawdź

Zatoka Kotorska jest niewątpliwie jedną z najciekawszych atrakcji Czarnogóry i jedną z najpiękniejszych zatok na świecie. Zapierające dech w piersiach widoki i niesamowity klimat tego miejsca sprawiają, że jest to wymarzony kierunek na krótkie i dłuższe wypady. To również doskonały kierunek dla rodzin z dziećmi. Niesamowity klimat Zatoki Kotorskiej poczujecie w małych miejscowościach. Piękne i warte uwagi są m.in. Risan i Perast.

Sam Kotor jest miastem jedynym w swoim rodzaju. Swoim pięknem spokojnie może konkurować z innymi bałkańskimi hitami jak np. Dubrownikiem czy Splitem. Kotorskie stare miasto zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jest to jeden z najlepiej zachowanych średniowiecznych grodów w Europie. 

Fot. Unsplash

Warto wiedzieć

Walutą obowiązującą w tym kraju jest EURO

Najlepszy czas na podróż do Czarnogóry to miesiące od kwietnia do października. Szczyt sezonu przypada na miesiące od czerwca do końca września

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa