Nagłówek strony

LOT + HOTEL 09 lis 2019 17:30, artur.st

Londyn na weekend! City break w fajnej cenie 288 zł za loty i noclegi!

Dla tych, którzy nie "zaglądali" jeszcze na wyspy - to może być świetna propozycja! Mamy krótki i budżetowy city break do światowej stolicy finansów. Ale Londyn to nie tylko kosmopolityczne miasto światowych elit. To także architektura, którą każdy choć raz musi zobaczyć - Big Ben, Tower Bridge, Pałac Buckingham, London Eye... Moglibyśmy tak wymieniać bez końca ale lepiej zobaczcie to na własne oczy!

Lot Airline W6 Logo

Kraków ⇄ Londyn (KRK - LTN)

piątek 24 sty 2020 niedziela 26 sty 2020 bagaż podręczny w cenie od 118 Sprawdź lot
Hotel

Ten dobrze oceniany hostel znajduje się zaledwie 10 minut spacerem od stacji metra Willesden Green, z której można z łatwością dojechać do centrum Londynu. Obiekt oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu, przechowalnię bagażu oraz duży salon telewizyjny. Goście hostelu mogą delektować się bezpłatnym śniadaniem kontynentalnym. W hostelu znajduje się też wspólna kuchnia, w której Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki.

Palmers Lodge Hillspring At Willesden Green

darmowy internet darmowy parkingśniadanie w ceniebar od 85noc/os. Zobacz hotel
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa