Sprawdź dokąd i na jakich zasadach można podróżować.
LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 4 stycznia 2021, 17:55

Walentynki na Sardynii! Loty i apartament w świetnej cenie 715 zł!

Słoneczny urlop na Sardynii! Mamy budżetową okazję - tanie loty, jeszcze tańsze noclegi i... słońce!

Włoska wyspa podbiła serca Polaków m.in. dlatego, że woda w żadnym innym zakątku Starego Kontynentu nie jest tak turkusowa i przejrzysta jak u jej wybrzeży. Do tego wspaniałe krajobrazy i biały piasek na plaży. Jednak to niejedyne atrakcje, jakie czekają na nas na włoskiej wyspie. Piękną architekturę i gościnnych tubylców poznacie jednak tylko udając się bezpośrednio na Sardynię!

Podróż odbywacie bezpośrednio z Krakowa do Cagliari. Połączenie realizuje linia Ryanair, w cenie biletu jest bagaż podręczny. 

Na miejscu polecamy położony blisko plaży Villa Beach City

Zasady wjazdu

Włochy wprowadziły dodatkowe ograniczenia dla podróży od 10 grudnia, nowe wymagania są uzależnione od daty podróży:

 • do 20 grudnia – podróżni muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonanego na 48h przed przylotem, podróżni bez negatywnego wyniku będą kierowania na 14-dniową kwarantannę
 • od 21 grudnia do 6 stycznia – obowiązkowa, 14-dniowa kwarantanna
 • do 20 grudnia – obowiązkowe zaświadczenie o negatywnym wyniku testu PCR lub antygenowego, wystawione nie wcześniej niż 48h przed przylotem. Dla podróżnych, którzy przebywali w Polsce w dniach 21.12-6.01 dodatkowo, obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna.

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Kraków ⇄ Cagliari (KRK - CAG)

sobota 13 lut 2021 wtorek 16 lut 2021 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 304 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Villa Beach City to kameralny pensjonat położony tuż przy plaży. Oferuje zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z prywatną łazienką. Na życzenie Gości istnieje możliwość zorganizowania transferu lotniskowego. 

Villa Beach City

blisko plaży darmowy internet transfer lotniskowyprzechowalnia bagażu od 137noc/os. Zobacz hotel

Atrakcje Sardynii

Już Cagliari oferuje turystom liczne atrakcje - zarówno antyczne zabytki, jak i piękne plaże. Przy okazji warto wspomnieć też o życzliwych i przyjaznych obywatelach tego miasta – turystyka to jedna z ważniejszych gałęzi gospodarki tego miasta i całego regionu, a tutejsi mieszkańcy naprawdę cenią przyjezdnych. W najważniejszych punktach miasta znajdują się oddziały informacji turystycznej, a zatrudnieni w niej młodzi ludzie naprawdę chętnie służą pomocą.

Wypożyczając dodatkowo auto możecie objechać całą linię brzegową Sardynii. Co warto zobaczyć? Udając się na północ wyspy dotrzecie do plaży numer jeden - La Pelosa w miejscowości Stintino. Uważana za najpiękniejszą plażę Sardynii i jedną z najpiękniejszych na świecie. Gwarantujemy niesamowity kolor wody i cudownie widoki! Warto też udać się do miejscowości Castelsardo, uważanej za jedno z najpiękniejszych włoskich miast. Wąskie uliczki z restauracyjkami i kawiarniami, pnące się ostro w górę aż do „castello” – zamku górującego nad miastem. Podróżując dalej odkryjecie najpiękniejsze plaże Europy (przynajmniej tak twierdzą Włosi) - Isola Rossa czy Costa Smeralda. Jeśli natomiast ciekawi Was włoska zabudowa koniecznie zobaczcie położone nieopodal Alghero miasteczka Bosa czy Orgosolo (z ciekawymi muralami). I na koniec, punkt który jest w bliskiej odległości od Cagliari, tuż przy plaży Su Giudeu w okolicach miasta Chia - jezioro flamingów!

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

 • Włoskie gniazdko elektryczne to kontakt mający trzy otwory ułożone jeden nad drugim (standard L), a więc należy zaopatrzyć się w przejściówkę.
 • W cenie biletu lotniczego jest bagaż podręczny o wymiarach 40 x 25 x 20 cm.Jak się spakować? Podpowiadamy tutaj.
 • Włochy wprowadzają dodatkowe ograniczenia dla podróży w grudniu, nowe wymagania będą uzależnione od daty podróży: 10-12.12 – podróżni muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR lub antygenowego wykonanego na 48h przed przylotem, podróżni bez negatywnego wyniku będą kierowania na 14-dniową kwarantannę, 21.12-6.01 – obowiązkowa, 14-dniowa kwarantanna, 7.01-15.01 – obowiązkowe zaświadczenie o negatywnym wyniku testu PCR lub antygenowego, wystawione nie wcześniej niż 48h przed przylotem. Dla podróżnych, którzy przebywali w Polsce w dniach 21.12-6.01 dodatkowo, obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna. W proponowanym przeze mnie terminie ograniczenia powinny być już zniesione
 • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
 • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
  Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

  Nawigacja dodatkowa