Nagłówek strony

LOT + HOTEL 26 maj 2019 09:22, artur.st

Wakacje w Bułgarii! Loty i noclegi przy plaży w dobrej cenie 863 zł!

Mamy dla Was kolejną wakacyjną ofertę. W samym środku lata znaleźliśmy dobry pakiet łączący tanie loty z Krakowa do Burgas oraz zakwaterowanie w apartamencie przy plaży! Jeśli wybrzeże Morza Czarnego jest Wam wciąż nieznane to świetna okazja aby poznać słynny Słoneczny Brzeg oraz samo Burgas. Jedną z wielu atrakcji miasta jest malowniczy rozciągający się wzdłuż brzegu morskiego Park Nadmorski. Przylegająca do niego główna plaża miejska charakteryzuje się ciemnym, ale jednocześnie leczniczym ze względu na zawartość magnetytu, piaskiem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: centra handlowe, parki rozrywki, plażę, dyskoteki, różnorodne restauracje, muzea i zabytki takie jak cerkiew Cyryla i Metodego czy cerkiew ormiańska.

Lot Airline FR Logo

Kraków ⇄ Burgas (KRK - BOJ)

niedziela 21 lip 2019 niedziela 28 lip 2019 bagaż podręczny w cenie 443 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt SeaSide Guest Rooms oferuje zakwaterowanie w klimatyzowanych pokojach w mieście Burgas. Obiekt usytuowany jest 600 metrów od samego serca miasta. Wszystkie pokoje wyposażone są w szafę i telewizor z płaskim ekranem.

SeaSide Guest Rooms

centrum miasta darmowy internet klimatyzacjaparking 60noc/os. Zobacz hotel
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa

Zobacz promocje na tanie loty z Krakowa do Burgasu. Lecisz z powrotem? Sprawdź także, bilety z Burgasu do Krakowa.

Jeżeli wybierasz się do Bułgarii, sprawdź też tanie loty z Warszawy do Sofii lub tanie loty z Katowic do Burgasu.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Warszawy do Burgasu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Zurychu, Okazje na loty do 5 dni, Okazje na loty do Francji, Okazje na loty w listopadzie, Okazje w sierpniu, połączenia z Warszawy do Rzymu, loty z Krakowa do Paryża, loty krajowe, wyszukiwarka lotów, Loty z Warszawy.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Akcesoria podróżne, Kosmetyki, akcesoria, Plecaki i torby foto, Torby dla dzieci i Torby na laptopa.