Treść strony

LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 19 czerwca 2022, 22:11

Weekend w Legolandzie! Loty i wyjątkowe noclegi za 844 zł

Weekend pełen przygód dla całej rodziny. Zaplanujcie podróż do duńskiego Billund, gdzie znajduje się wspaniały Legoland, który będzie atrakcją dla całej rodziny. 

Pierwszy lipcowy weekend może być doskonałą okazją do zorganizowaniawspaniałej, weekendowej podróży dla całej rodziny. Ta propozycja została przygotowana dla rodziny 2+2, ale możecie ją dowolnie modyfikować na własne potrzeby podczas rezerwacji biletów lotniczych i hotelu. 

Korzystając z tanich biletów z Warszawy do Billund możecie zaplanować niezwykła podróż pełną atrakcji. W podróż z lotniska w Krakowie wyruszycie na pokładzie linii Wizz Air z bagażem podręcznym. Taki limit bagażu idealnie sprawdzi się na weekendowy wypad. Jako bazę noclegową proponuję Wam zatrzymanie się whotelu LEGOLAND Wilderness Barrels & Cabins,który ma w swojej ofercie atrakcyjne cenowo pokoje rodzinne w beczkach kempingowych/

Kto z Was nie chciał zwiedzić kiedyś Legolandu?Ten niezwykły park rozrywki w Billund w Danii sprawia, że nie tylko dzieciom świecą się oczy. To największa z tego typu atrakcji tego niewielkiego państwa. Wrażenie robi fakt, że park zbudowany z kilku milionów klocków LEGO jest też domem dla wielu gatunków zwierząt. Legoland w Billund oferuje różnego rodzaje biletu wstępu, najlepiej zapoznać się z ofertą na stronie internetowej parku i wybrać te, które najlepiej spełniają Wasze potrzeby. 

Fot Jurga Jot/ Shutterstock
Lot Airline W6 Logo

Kraków ⇄ Billund (KRK - BLL)

piątek 19 sie 2022 poniedziałek 22 sie 2022 bagaż podręczny w cenie od 181 Sprawdź lot
Hotel

W takim miejscu jeszcze nie nocowaliście. LEGOLAND Wilderness Barrels & Cabins to nic innego jak beczki kempingowe dla całej rodziny. Obiekt znajduje się 700 metrów od Parku rozrywki Legoland. 

Każda beczka oferuje śniadanie, część sypialną dla rodziców oraz małą część mieszkalną, która może zostać zaadaptowana na sypialnię dla dzieci, taras, lodówkę i ogrzewanie. W pobliżu znajduje się budynek sanitarny z prysznicem toaletą

Goście obiektu LEGOLAND Wilderness Barrels & Cabins mogą zjeść posiłek w restauracji Pirates´ Inn Restaurant albo kupić niezbędne rzeczy, które oferuje sklep ogólnospożywczy.

LEGOLAND Wilderness Barrels & Cabins ★★★

darmowy internet bezpłatne śniadanieświetne położenieparking od 221noc/os. Zobacz hotel

Legoland w Billund — wspaniała zabawa dla małych i dużych

Legoland w Billund to jeden z najchętniej odwiedzanych rodzinnych parków rodzinnych w Europie. Park ten istnieje już ponad 50 lat i stale przyciąga mnóstwo turystów. Któż z nas nie marzył kiedyś aby znaleźć się w królestwie klocków lego? Podróż do Legolandu w Billund to również okazja do spełnienia marzeń z dzieciństwa dużych podróżników. 

Na terenie obiektu czekać będzie na Was moc atrakcji. Jest ich tak dużo, że najlepiej wziąć z punktu informacyjnego mapkę bo inaczej możecie nie odkryć wszystkich wspaniałych miejsc, które czekają na Was w tym rodzinnym parku rozrywki. 

Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Główną atrakcją duńskiej miejscowości Billund jest położony tuż obok lotniska Legoland
  • W Danii obowiązującą walutą jest korona duńska
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.