Szukaj innej okazji

Najlepsze okazje w jednym miejscu. Wybierz swoją!

Szukamy najlepszych okazji...

LOT + HOTEL + BILET + SAMOCHÓD 12 lut 2019 11:45, Joanna Węgielewska

Doskonały city break w Berlinie! Cena 419 zł zawiera lot, nocleg, samochód i wstęp do Muzeum NRD!

Wybierzcie się na niezapomniany city break do stolicy Niemiec. Podczas wizyty w Berlinie zobaczycie kultowe miejsca i nabierzecie siły na kolejny tydzień pracy! Znalazłam dla Was bilety lotnicze z Krakowa w bardzo dobrej cenie. Do tego zdecydujcie się także na dobrze oceniany nocleg i samochód na cały czas pobytu. Ciekawym doświadczeniem będzie także wizyta z Muzeum NRD.

Lot

Kraków ⇄ Berlin (KRK - SXF)

wtorek 12 mar 2019 czwartek 14 mar 2019 bagaż podręczny w cenie 68 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Grand Hostel Berlin Urban to wysoko oceniany obiekt z bardzo dobrą lokalizacją. W pobliżu obiektu znajduje się stacja metra, dzięki czemu szybko dostaniemy się w interesujące nas miejsce. Do dyspozycji gości jest darmowe wi-fi, parking, strefa fitness oraz bar.  

Grand Hostel Berlin Urban ★★★

darmowy internet fitnessbarparking 66noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Wejście do Muzeum NRD

13 marca 2019

Cofnij się w czasie do czasów wschodnich Niemiec, odwiedzając berlińskie Muzeum NRD. W swoim własnym tempie poznaj życie w kraju socjalistycznym w latach 1949-1989, kiedy to zostało nazwane Niemiecką Republiką Demokratyczną. 

41 Sprawdź bilet
Samochód

Ford Ka lub podobny

178za cały pobyt/os. Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Zobacz naszą ofertę na tanie loty z Krakowa do Berlina. Lecisz z powrotem? Sprawdź też, bilety z Berlina do Krakowa.

Jeżeli wybierasz się do Niemiec, koniecznie sprawdź też tanie loty z Krakowa do Dortmundu, bilety lotnicze Oslo Oslo Berlin lub tanie loty z Bukaresztu do Berlina.

Nasi użytkownicy szukali też tanich lotów z Krakowa do Frankfurtu i z Warszawy do Frankfurtu.

Popularne wyszukiwania: tanie loty do Stambułu, Okazje na loty do Chorwacji, Okazje na loty w maju, Wycieczki na Wyspy Kanaryjskie, Pakiety w październiku, bilety lotnicze Lizbona, loty z Krakowa do Berlina, tanie bilety lotnicze, krajowe bilety lotnicze, Lot z Poznania do Berlina 03 22 Sierpnia.

Wybierasz się w podróż? Sprawdź Adaptery podróżne, Mapy zdrapki, Poduszki/zagłówki podróżne, Ręczniki i Zabezpieczenie bagażu.