LOT + HOTEL + SAMOCHÓD Kama Olejarz | 31 lipca 2020, 13:59

Weekend w bajkowym Alberobello! Przeloty, apartament i wypożyczenie auta za 604 zł!

Wybierzcie się w podróż do jednej z najbardziej bajkowych włoskich miejscowości. Z moją pomocą możecie zaplanować ciekawy wypad do Alberobello - miejscowości słynącej z domków trulli. 

Alberobello z roku na rok zyskuje na popularności i przybywa tam coraz więcej turystów. Jeśli chcecie mieć to miasteczko niejako na własność warto wybrać się tam poza sezonem. Wrzesień to idealny czas na podróż do południowych Włoch. We wrześniu tanio do Bari możemy polecieć z Krakowa na pokładzie linii Ryanair. Wyszczególniona poniżej cena biletów dotyczy podróży wyłącznie z bagażem podręcznym. Po dotarciu na lotnisko w Bari odbierzecie samochód z wypożyczalni i wyruszycie w około godzinną podróż do Alberobello.

W Alberobello spędzicie 2 noce w tradycyjnym apartamencie w domku Trullo z bezpłatnym parkingiem i WiFi. To optymalny czas aby odkryć najciekawsze zakątki regionu Bari. 

Lot Airline FR Logo

Kraków ⇄ Bari (KRK - BRI)

piątek 18 wrz 2020 niedziela 20 wrz 2020 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 253 Sprawdź lot
Hotel

Palazzo Scotto jest położony w sercu Alberobello. To nowoczesny apartament z sypialnią i częścią wypoczynkową. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi oraz parkingu. 

Palazzo Scotto

centrum miasta darmowy internet parkingnowoczesne wnętrza od 131noc/os. Zobacz hotel
Samochód

Fiat Panda lub podobny

od 89za cały pobyt/os. Sprawdź

Atrakcje regionu Bari

Prowincja Bari oferuje nam już niezwykłą mnogość i różnorodność atrakcji turystycznych. Fuzję antycznych kultur i stylów sztuki, tak charakterystyczną dla zabytków Bari, można spotkać w wielu miejscowościach, szczycących się średniowiecznymi katedrami. Warto zobaczyć Bitonto z wspaniała katedrą, Conversano z pięknym zamkiem, Trani z fantastycznie położonym nad morzem placem katedralnym, Ruvo di Puglia z dostojną katedrą, zamek o magicznej liczbie osiem:Castel del Monte, piękne maisteczka nadmorskie Polignano a Mare czy Giovinazzo, Monopoli, urocze Locorotondo, czy wreszcie Castellana Grotte z przepiękną jaskinią, Putignano ze słynnym karnawałem, czy w końcu niezwykłe Alberobello, miasteczko trulli.

Alberobello swoją sławę zyskało właśnie dzięki charakterystycznym budowlą, które przywodzą na myśl domki bajowych postaci. W tych okolicach znajduje się około 1500 takich budynków. Trulli z Alberobello wpisane zostały na Listę Światowego dziedzictwa UNESCO.

Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć


Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

Nawigacja dodatkowa