LOT + HOTEL + BILET artur.st | 11 grudnia 2019, 19:58

Majówka w Azerbejdżanie i najwyżej położonej wiosce w Europie za 1340 zł!

Mamy oryginalny pomysł na spędzenie majówki! Tanie loty do Baku i wycieczka do najwyżej położonej wioski w Europie!

To jeden z tych kierunków, gdzie nie zobaczycie tłumów turystów. Stolica Azerbejdżanu stanowi ciekawe połączenie nowoczesnej architektury z kulturą wschodu. Do Baku dolecicie za niewielkie pieniądze, a na miejscu mamy dla Was bardzo wysoko oceniany przez podróżników hotel. Dodatkowo, jeśli chcecie poznać inne zakątki Azerbejdżanu, polecamy wycieczkę do najwyżej położonej wioski w Europie!

Lot Airline LH Logo

Kraków ⇄ Baku (KRK - GYD)

środa 29 kwi 2020 czwartek 07 maj 2020 bagaż podręczny i rejestrowany w cenie od 670 Sprawdź lot
Hotel

Hotel Villa Inn znajduje się 2,6 km od centrum handlowego Ganjlik. Do udogodnień tego obiektu należy restauracja, całodobowa recepcja i obsługa pokoju, a także bezpłatne WiFi w całym budynku. Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, czajnik, bidet, suszarkę do włosów oraz szafę. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Villa In Hotel - Baku ★★★★

centrum miasta darmowy internet klimatyzacjaparking od 51noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Najwyżej położona wioska w Europie

01 maja 2020

Według niektórych definicji Khinalug (2335 m) jest najwyższą wioską w Europie. Jej górna połowa zachowuje wiele starożytnych kamiennych domów, które tworzą wyraźnie surowe schodkowe tarasy na stromym górskim grzbiecie. Cała scena jest często magicznie owinięta upiornymi chmurami, które rozchodząc się odsłaniają widoki otaczającego Kaukazu

od 262 Sprawdź bilet
Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa