LOT + HOTEL 02 gru 2019 21:28, artur.st

Weekend w Oslo! Zjawiskowa cena za loty i nocleg - jedynie 162 zł!

Stolica Norwegii zimą? Tak! Mamy świetną ofertę przelotów do Oslo prosto na weekend. 

Samolot startuje wcześnie rano w sobotę, a powrót przewidziany jest na późny niedzielny wieczór. To idealna kombinacja lotów zapewniająca pełne dwa dni w Oslo! Zwróćcie tylko uwagę, że przeloty wykonują dwie różne linie (Wizz i Ryanair), więc limit bagażu podręcznego jest różny. 

A co na miejscu? Oslo to nowoczesna i niezwykle spójna architektonicznie metropolia, która ma bardzo wile do zaoferowania. Twierdza Akershus, Park Fronger czy okolice Pałacu Królewskiego to tylko niektóre z punktów wartych odwiedzenia!

Szczegóły:

Lot Airline W6 Logo

Katowice ⇄ Oslo (KTW - TRF)

sobota 11 sty 2020 niedziela 12 sty 2020 bagaż podręczny w cenie od 78 Sprawdź lot
Interesują Cię inne terminy lotów? Zobacz kalendarz
Hotel

Hostel ten położony jest w dzielnicy Kampen we wschodniej części Oslo. W holu budynku głównego znajduje się bar, restauracja i całodobowa recepcja, a Goście mogą bezpłatnie korzystać z komputerów z dostępem do Internetu. Odległość od stacji metra Tøyen wynosi 50 metrów. Muzeum Edwarda Muncha zlokalizowane jest w odległości 500 metrów od hostelu.

Oslo Apartments ★★

centrum miasta darmowy internet całodobowa recepcjarestauracja od 84noc/os. Zobacz hotel

Warto wiedzieć

Parking
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa