LOT + HOTEL Artur Stępień | 29 stycznia 2020, 19:39

Ferie na bogato! 8 dni w Dubaju w świetnej cenie 1475 zł za loty i noclegi!

Spędźcie te ferie luksusowo a jednocześnie budżetowo. Jedno nie wyklucza drugiego, jeśli skorzystacie z naszej propozycji lotów i noclegów w Dubaju!

Jeśli jeszcze nie poznaliście luksusów Zjednoczonych Emiratów Arabskich, macie ku temu świetną okazję! Mamy dla Was bilety lotnicze do Dubaju w dobrej cenie. Przepych i luksus Zjednoczonych Emiratów zrobią wrażenie na każdym. Jednak nasza propozycja podróży wcale nie musi się okazać ruiną dla Waszego portfela! Hotel i loty skrojone są na miarę! 

Do Dubaju lecicie bezpośrednio z Katowic, natomiast wracacie z przesiadką w Sztokholmie. Loty przez to są nieco dłuższe, ale zaoszczędzacie kilkaset złotych. Połączenia realizują linie Wizzair oraz Norwegian. W cenie biletów jest tylko bagaż podręczny, a aby spełniał on wymagania obu linii lotniczych powinien mieć wymiary nieprzekraczające 40 x 30 x 20 cm. Zwracamy także uwagę, że w Dubaju są dwa lotniska - DWC, na którym lądujecie orax DXB, z którego wylatujecie.

W samym Dubaju proponujemy stosunkowo tani, 3-gwiazdkowy Hotel Citymax, który jak na standardy miasta oferuje turystom wszystko co niezbędne do luksusowego wypoczynku!

Szczegóły:

Lot Airline W6 Logo

Katowice ⇄ Dubaj (KTW - DXB)

poniedziałek 03 lut 2020 wtorek 11 lut 2020 bagaż podręczny w cenie od 899 Sprawdź lot
Hotel

Elegancki i czysty hotel położony w centrum miasta, lobby wygląda jak malutkie centrum handlowe - jest wszystko: mini bar, wynajem aut, lokalne biuro podróży oferujące wycieczki, bankomat, recepcja – czysto i schludnie. Hotel tętni życiem. Darmowe Wifi w lobby. Basen położony jest na dachu hotelu. Dodatkowo na plażę kursuje bezpłatny bus hotelowy.

Hotel Citymax ★★★

centrum miasta basen darmowy internet klimatyzacja od 72noc/os. Zobacz hotel

To, co najlepsze w Dubaju

Pełne 7 dni to wbrew pozorom niewiele czasu na zobaczenie wszystkich atrakcji miasta. Aby poruszanie po mieście było najłatwiejsze proponujemy wykupienie karty NOL, która pozwala na przejazdy zarówno metrem jak i autobusami czy tramwajem (tak, w Dubaju jest jedna linia tramwajowa!) w zależności od kwoty doładowania. Już sam przejazd najnowocześniejszym metrem świata – koniecznie w pierwszym wagonie, tuż przy przedniej szybie może być atrakcją. Dlaczego? Bo jest to pojazd bez maszynisty, całkowicie zautomatyzowany. Jeśli chcecie zobaczyć panoramę Dubaju ze 124-go piętra wjedźcie na szczyt najwyższego budynku świata Burj Khalifa. A po powrocie "na ziemię" przejdźcie kawałek dalej do największego na świecie centrum handlowego Dubai Mall z największym na świecie wewnętrznym akwarium, w którym zobaczyć można nawet rekiny! Potem wyjdźcie przed budynek aby raczyć się pokazem najpiękniejszej multimedialnej fontanny na świecie. Ma ona długość 275 m i znajduje się na 12-hektarowym jeziorze położonym tuż obok Burj Khalifa. Podczas bogatego repertuaru muzycznego tańcząca fontanna wyrzuca strumienie wody na wysokość 150 metrów! Pamiętajcie o sztucznej wyspie Palm Jumeirah, słynnym pocztówkowym symbolu Dubaju - "Żaglu" Burj Al-Arab czy Mall of the Emirates, gdzie można np. ulepić bałwana i pojeździć na nartach za sprawą centrum sportów zimowych! No i oczywiście w całym tym przepychu nie zapomnijcie o leżakowaniu!

Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock
Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

 • Obowiązującą w ZEA walutą jest Dirham. Przelicznik jest dla Polaków prosty: 1 AED = 1 PLN
 • Jak na bogate miasto przystało w większości hoteli gniazdka są zarówno w standardzie europejskim, jak i brytyjskim
 • Temperatura w lutym w Dubaju potrafi przekraczać 25 stopni Celsjusza
 • W Dubaju możecie kupić alkohol w dwóch sieciach sklepów: African+Eastern oraz MMI Dubai. Należy okazać paszport i wypełnić oświadczenie o przestrzeganiu przepisów.
 • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
  Parking
  Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
  Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

  Nawigacja dodatkowa