LOT + HOTEL Artur Stępień | 27 stycznia 2020, 19:38

Weekend na słonecznym południu? Włoskie Brindisi w dobrej cenie 403 zł za loty i noclegi!

Wybierzcie się w weekendową podróż do Włoch! Przedstawiamy budżetowy wypad do Brindisi.

To idealna propozycja dla wszystkich poszukiwaczy tanich weekendowych wypadów. Zróbcie sobie odpoczynek od szarej zimowej aury i wybierzcie się w podróż do włoskiego Brindisi. Na przełomie lutego i marca kąpiele morskie może nie będą jeszcze najlepszym pomysłem (temperatura powietrza oscyluje wówczas około 18. stopni), ale sam włoski klimat powinien Wam dodać "wiatru w żagle"!

Bezpośrednie loty z Katowic oferuje Ryanair. Loty trwają 2 godziny a na miejscu pozostajecie 72 godziny, czyli pełne 3 dni. Zorganizujcie ten weekend tak, aby zapamiętać go na jak najdłużej. My podpowiadamy świetną ofertę noclegów w apartamencie w centrum oraz kilka atrakcji, z których słynie Brindisi.

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Katowice ⇄ Brindisi (KTW - BDS)

piątek 28 lut 2020 poniedziałek 02 mar 2020 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 136 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt Antonella Home położony jest w miejscowości Brindisi, 5 km od lotniska (za dodatkową opłatą organizowany jest transfer lotniskowy). W ośrodku dostępne jest bezpłatne WiFi, a Goście mogą także skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni rowerów. Doskonałym miejscem na relaks jest taras.

Anotella Home ★★★

centrum miasta darmowy internet parkingklimatyzacjawypożyczalnia rowerów od 89noc/os. Zobacz hotel

Spacerem po Brindisi

Spacerując po mieście nie możecie pominąć największych atrakcji Brindisi. Po pierwsze Katedry Romańskiej z XI wieku z niezwykłą mozaiką na podłodze, ładną fasadą i dzwonnicą, ale także innych licznych obiektów sakralnych: kościołu Świętego Benedykta, Świętej Trójcy, Chrystusowego czy Santa Maria Degli Angeli. Koniecznie zobaczcie rzymskie, marmurowe kolumny z II wieku naszej ery, wieńczące drogę Via Appia. W pobliżu znajduje się również Fontanna Tancredi, wzniesiona przez ostatniego króla Normanów. Wszystkie miejskie fontanny zasilane są przez akwedukt z czasów starożytnych, który również warto "wciągnąć" do planu zwiedzania. Brindisi posiada również zamki: Castello Svevo z 1227 roku oraz Castello le Alfonsino - fort morski na wyspie St Andrew, z połowy XV wieku.

Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

 • Włoskie gniazdko elektryczne to kontakt mający trzy otwory ułożone jeden nad drugim (standard L), a więc należy zaopatrzyć się w przejściówkę.
 • W cenie biletu lotniczego jest bagaż podręczny o wymiarach 40 x 25 x 20 cm.Jak się spakować? Podpowiadamy tutaj
 • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
 • Do Włoch zabierzcie ze sobą wielowalutową kartę Revolut. Dzięki niej zaoszczędzicie na płatnościach za granicą.
  Parking
  Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
  Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

  Nawigacja dodatkowa