LOT + HOTEL Artur Stępień | 20 lutego 2020, 06:45

Rewelacja! Weekend we Włoszech z lotami i noclegami ze śniadaniami w cenie 346 zł!

Zróbcie sobie przerwę i lećcie na południe! Weekend we Włoszech czeka!

To idealna propozycja dla wszystkich poszukiwaczy tanich weekendowych wypadów. Zróbcie sobie odpoczynek i wybierzcie się w podróż do włoskiego Brindisi. W kwietniu kąpiele morskie może nie będą jeszcze najlepszym pomysłem (temperatura powietrza oscyluje wówczas około 20 stopni), ale sam włoski klimat powinien Wam dodać "wiatru w żagle"!

Bezpośrednie loty z Katowic oferuje Ryanair. Loty trwają 2 godziny a na miejscu pozostajecie 72 godziny, czyli pełne 3 dni. Zorganizujcie ten weekend tak, aby zapamiętać go na jak najdłużej. My podpowiadamy świetną ofertę noclegów w apartamencie Borgo Salentino ze śniadaniami w cenie! To miejsce oddalone około 20 km od centrum Brindisi, jednak bez problemu dotrzecie tam komunikacją miejską. Dodatkowo podsuwamy kilka atrakcji, z których słynie Brindisi.

Szczegóły:

Lot Airline FR Logo

Katowice ⇄ Brindisi (KTW - BDS)

piątek 03 kwi 2020 poniedziałek 06 kwi 2020 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 82 Sprawdź lot
Hotel

Borgo Salentino mieści się w budynku z XIX wieku w San Vito dei Normanni i oferuje pokoje z bezpłatnym WiFi oraz piękny ogród. W cenie noclegów są już śniadania!

Borgo Salentino ★★

centrum miasta darmowy internet klimatyzacjaśniadania od 88noc/os. Zobacz hotel

Spacerem po Brindisi

Spacerując po mieście nie możecie pominąć największych atrakcji Brindisi. Po pierwsze Katedry romańskiej z XI wieku z niezwykłą mozaiką na podłodze, ładną fasadą i dzwonnicą, ale także innych licznych obiektów sakralnych: kościołu Świętego Benedykta, Świętej Trójcy, Chrystusowego czy Santa Maria degli Angeli. Koniecznie zobaczcie rzymskie, marmurowe kolumny z II wieku naszej ery, wieńczące drogę Via Appia. W pobliżu znajduje się również Fontanna Tancredi, wzniesiona przez ostatniego króla Normanów. Wszystkie miejskie fontanny zasilane są przez akwedukt z czasów starożytnych, który również warto "wciągnąć" do planu zwiedzania. Brindisi posiada również zamki: Castello Svevo z 1227 roku oraz Castello le Alfonsino - fort morski na wyspie St Andrew, z połowy XV wieku.

Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Do San Vito dei Normanni z Brindisi co godzinę jeżdżą autobusy E04, E07, E10. Koszt biletu to 2 euro, a szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie tutaj.
  • Włoskie gniazdko elektryczne to kontakt mający trzy otwory ułożone jeden nad drugim (standard L), a więc należy zaopatrzyć się w przejściówkę.
  • W cenie biletu lotniczego jest bagaż podręczny o wymiarach 40 x 25 x 20 cm.Jak się spakować? Podpowiadamy tutaj
  • Odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot – sprawdź, na co możesz liczyć. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź Refundis.
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
    Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.

    Nawigacja dodatkowa