Treść strony

LOT + HOTEL Anna Pustizzi | 17 czerwca 2022, 12:18

Letni weekend w Danii! Loty i hotel w centrum miasta za 669 zł!

Co zrobić jeśli mamy mało dni wolnych albo możemy wybrać się wyłącznie w krótką podróż? Wyskoczyć gdzieś na weekend!Tym razem mam dla Was propozycję letniego wypadu do Kopenhagi. Skorzystajcie z tanich przelotów i cieszcie się weekendowym wypadem w dobrej cenie.

Do Kopenhagi polecicie z Gdańska z Ryanair. Wylot w sobotę rano, powrót w poniedziałek rano. Na pokład będziecie mogli zabrać wyłącznie bagaż podręczny. Nie jest to jednak problem, bo gwarantowany bagaż o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm spokojnie wystarczy na weekendową podróż. Aby ten weekend był jeszcze bardziej niezapomniany, polecam Wamnocleg w centrum miasta. Jeśli szukacie noclegu w innym standardzie, zerknijcie również na inne propozycje, klikając zobacz hotel i potem zmień obiekt.


Lot Airline FR Logo

Gdańsk ⇄ Kopenhaga (GDN - CPH)

sobota 23 lip 2022 poniedziałek 25 lip 2022 bagaż podręczny o wymiarach 40 cm x 20 cm x 25 cm od 185 Sprawdź lot
Hotel

Wakeup Copenhagen – Bernstorffsgade to świetnie położony hotel w centrum Kopenhagi, zaledwie 600 metrów od parku rozrywki Ogrody Tivoli. Można w nim korzystać z bezpłatnego WiFi. Do dyspozycji gości jest salon i bar. 

Pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym z nich mieści się łazienka. Na miejscu można wypożyczyć rowery.

Wakeup Copenhagen – Bernstorffsgade ★★

centrum miasta darmowy internet parkingcałodobowa recepcja od 242noc/os. Zobacz hotel

Co zobaczyć w weekend w Kopenhadze?

Kopenhaga leży na wschodnim wybrzeżu wyspy Zelandia i częściowo Amager. Od 2000 r. połączona jest mostem ze szwedzkim Malmö. Weekend to doskonały czas na poznanie stolicy Danii, która skrywa w sobie mnóstwo atrakcji. Podczas tak krótkiego wypadu warto się skupić na najważniejszych miejscach. Polecam Wamspacer po Nyhavn, wizytę wOgrodach Tivolioraz wizytę wMuzeum Designu.To obowiązkowe punkty tej wycieczki. Nie zapomnijcie też o pamiątkowej fotografii z duńską syrenką. 

Jeśli starczy czasu możecie wybrać się również w krótki rejs i podziwiać miasto z zupełnie innej perspektywy.

Fot. Shutterstock

Warto wiedzieć

  • Walutą obowiązującą w tym kraju jest korona duńska
  • Z lotniska do centrum miasta (stacja Nørreport) dojedziecie pociągiem linii metra M2
  • Po mieście z powodzeniem można się poruszać rowerem. Jeśli tylko pogoda będzie sprzyjała warto rozważyć jego wypożyczenie
  • Na stronie Startparking możesz znaleźć tani parking pod lotniskiem.
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.