Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER + SAMOCHÓD 19 wrz 2019 15:46, artur.st

Największa Kanaryjska Wyspa - Teneryfa na 10 dni z lotami noclegami i autem za 1176 zł!

Upał jesienią? Tak może być na Kanarach! Mamy dla Was świetną ofertę 10-dniowego pobytu na Teneryfie - największej z archipelagu Wysp Kanaryjskich. Leży tylko 300 km od wybrzeży Afryki i chociaż jest hiszpańska i europejska, to czuć na niej egzotykę. Błyszczący w słońcu piasek, intensywnie zielone palmy, ośnieżony szczyt wulkanu Teide, kolorowe papugi w Loro Park – to ikony Teneryfy, ziemi obiecanej turystów z całego świata, gdzie wakacje trwają cały rok. Wypas "wiecznej wiosny" jest na wyciągnięcie ręki!

Lot Airline FR Logo

Berlin ⇄ Teneryfa (TXL - TFS)

środa 04 gru 2019 sobota 14 gru 2019 bagaż podręczny w cenie 467 Sprawdź lot
Hotel

Świetnie oceniany a zarazem niskokosztowy hotel w mieście Puerto de la Cruz na północy Teneryfy. Goście mają do dyspozycji pokoje z prywatnymi łazienkami oraz wi-fi. Obiekt posiada również basen. Do plaży jest zaledwie 400 metrów!

Don Cándido ★★

blisko plaży basen darmowy internet klimatyzacja 61noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Do Berlina najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Wrocławia już od 130 zł w obu kierunkach!

130 Sprawdź
Samochód

Smart For Four lub podobny

99za cały pobyt/os. Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa