Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER 19 lip 2019 16:26, artur.st

Mniejsza od Majorki, ale niemniej urokliwa - Minorka w świetnej ofercie na koniec wakacji za 1071 zł!

Poznajcie inną stronę Hiszpanii! Jeśli kojarzycie tylko Majorkę, to musicie poznać Minorkę! Siostrzana wyspa jest zdecydowanie mniejsza, ale też dużo mniej rozpowszechniona wśród turystycznych destynacji. Absolutnie niesłusznie! Piękna piaszczyste plaże oraz dziewicze krajobrazy - to największe atuty wyspy. Mniejsze obłożenie turystów może tylko zachęcać do odwiedzenia tej hiszpańskiej wyspy. My mamy dla Was ku temu świetną okazję!

Lot Airline U2 Logo

Berlin ⇄ Minorka (TXL - MAH)

wtorek 20 sie 2019 wtorek 27 sie 2019 bagaż podręczny w cenie 294 Sprawdź lot
Hotel

Obiekt Hostel & Gym Relise - Albergue Juvenil usytuowany jest w miejscowości Sant Lluís, 5 km od miasta Maó i plaży Binibeca. Oferuje on bezpłatne WiFi, bibliotekę i taras z leżakami. Do dyspozycji Gości są prosto urządzone pokoje wieloosobowe z drewnianą podłogą i dostępem do wspólnej łazienki. Za dodatkową opłatą można korzystać z siłowni. Obok hostelu zlokalizowane jest zaplecze sportowe, w tym boisko do piłki nożnej, korty tenisowe oraz przyrząd do ćwiczenia uderzeń tenisowych.

Hostel & Gym Relise - Albergue Juvenil Otwiera się w nowym oknie

darmowy internet parking 111noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko Tegel najtaniej dostaniecie się Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery ze Szczecina już za 46 zł w jedną stronę!

46 Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa