Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER + SAMOCHÓD 18 sie 2019 15:24, artur.st

Poznajcie historię Sarajewa w tygodniowej podróży do Bośni w świetnej cenie 438 zł!

Sarajewo - tragiczna i piękna stolica Bośni i Hercegowiny. Tu wydarzyła się najtragiczniejsza historia Europy po drugiej wojnie światowej. Jej ślady doskonale widać do dziś. Jednak Sarajewo jest miastem, w którym można się zakochać. Po pierwsze przez swoje fantastyczne położenie. W dolinie rzeki Milijacki, otoczone pięknymi wysokimi górami. Kolejnym argumentem są słynne tutejsze przysmaki: burek, cevapi i ciemne, sarajewskie piwo. Poza tym okolice miasta są wielką atrakcją samą w sobie: pasma Bjelasnica i Igman, a także Jahorina, piękny wodospad Skakavac czy Vrelo Bosne – źródła rzeki Bośni te miejsca także koniecznie zobaczcie podczas wizyty w Sarajewie!

Lot Airline FR Logo

Berlin ⇄ Tuzla (SXF - TZL)

sobota 19 paź 2019 sobota 26 paź 2019 bagaż podręczny w cenie 130 Sprawdź lot
Hotel

Pensjonat Sebilj usytuowany jest w centrum Starego Miasta w Sarajewie. Jest on doskonałym miejscem dla Gości, którzy chcą tam spędzić przyjemne wakacje.Pensjonat oferuje świetne zakwaterowanie i wygodę, czyli wysoką jakość po przystępnej cenie. Pensjonat organizuje wycieczki grupowe do różnych miejsc w Sarajewie, piramid w okolicy Visoka oraz po całej Bośni. Na miejscu dostępne są różne pokoje, wszystkie urządzone w tradycyjnym duchu starego Sarajewa. Recepcja czynna jest przez całą dobę. Dostępny jest również prywatny, strzeżony parking.

Pansion Sebilj

centrum miasta darmowy internet parkingbar 29noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko Schoenefeld najtaniej dotrzecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Poznania już za 120 zł w obu kierunkach!

120 Sprawdź
Samochód

Kia Picanto lub podobny

134za cały pobyt/os. Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa