LOT + HOTEL + BILET + TRANSFER + SAMOCHÓD Joanna Węgielewska | 21 listopada 2019, 12:32

Bośnia i Hercegowina Was zachwyci! W cenie 546 zł loty, nocleg, samochód i wycieczka do Mostaru!

Bośnia i Hercegowina to nadal nieodkryta część Bałkanów. Odkryjcie Sarajewo - stolicę, gdzie wschód spotyka się z zachodem. Przygotowałam dla Was lot w doskonałej cenie z Berlina, gdzie tanio możecie dojechać z pomocą przewoźnika Flixbus. Warto wypożyczyć samochód i pojechać do stolicy, gdzie poznacie historię i kulturę tego kraju. Tam także przygotowałam dla Was niedrogi nocleg. Jeśli chcielibyście zobaczyć także Mostar i okolicę wybierzcie się na zorganizowaną wycieczkę.

Lot Airline W6 Logo

Berlin ⇄ Tuzla (SXF - TZL)

sobota 15 lut 2020 wtorek 18 lut 2020 bagaż podręczny w cenie od 146 Sprawdź lot
Hotel

Pensjonat Sebilj usytuowany jest w centrum Starego Miasta w Sarajewie. Na miejscu dostępne są różne pokoje, wszystkie urządzone w tradycyjnym duchu starego Sarajewa. Recepcja czynna jest przez całą dobę. Dostępny jest również prywatny, strzeżony parking.

Pansion Sebilj

centrum miasta darmowy internet parkingbar od 23noc/os. Zobacz hotel
Atrakcje

Wycieczka do Hercegowiny

16 lutego 2020

Mostar wraz z całą Hercegowiną to obowiązkowy punkt wizyty w Bośni i Hercegowinie. Wybierz się na całodniową wycieczkę z przewodnikiem z Sarajewa. Zobacz Mostar, Jezioro Konjic, Jablanica i Jablaničko, Počitelj i Blagaj.

od 280 Sprawdź bilet
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko najtaniej dotrzecie Flixbusem! Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Poznania już za 120 zł w obu kierunkach!

od 120 Sprawdź
Samochód

Kia Picanto lub podobny

od 51za cały pobyt/os. Sprawdź

Warto wiedzieć

Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa