Nagłówek strony

LOT + HOTEL + TRANSFER 26 maj 2019 19:08, artur.st

Jedna podróż i dwa kontynenty! Stambuł w dobrej cenie 691 zł za loty i noclegi!

Zapraszamy w podróż do miasta na styku dwóch kontynentów. Stambuł uznawany za jedno z najpiękniejszych miast świata. Położone na dwóch kontynentach, może pochwalić się historią sięgającą VI w. p.n.e. Plan Taksim, Wieża Galata, uliczka Galip Dede i wszechobecne stambulskie bazary. Atrakcji na czterodniowy pobyt jest aż nadto, zatem przed wyruszeniem w podróż zróbcie dokładny plan swojej wycieczki!

Lot Airline H9 Logo

Berlin ⇄ Stambuł (SXF - SAW)

środa 11 gru 2019 niedziela 15 gru 2019 bagaż podręczny w cenie 399 Sprawdź lot
Hotel

Apartamenty Mate zlokalizowane są w ścisłym centrum Stambułu, co czyni z obiektu interesujące miejsce do pobytu. Do tego zbiera on wysokie noty za stosunek jakości do ceny. Wszystkie pokoje wyposażone są w bezpłatne wi-fi. Od perełek stolicy Turcji - Błękitnego Meczetu i Hagia Sophia dzieli zaledwie 13 minut spaceru.

Hagia Sophia (13 minut spaceru)

Mate Apartments

centrum miasta darmowy internet transfer na lotniskorecepcja całodobowa 73noc/os. Zobacz hotel
Transfer

Do Berlina najtaniej Flixbusem!

Na berlińskie lotnisko Schoenefeld najtaniej dojedziecie Flixbusem. Przewoźnik oferuje transfery z wielu polskich miast, m.in. z Wrocławia już za 130 zł w dwie strony!

130 Sprawdź
Zamieszczonej propozycji nie można zarezerwować jako pakiet w serwisie Tanie-Loty.pl. Konieczna jest samodzielna rezerwacja osobno wybranych usług na stronach podanych we wpisie.
Rezerwuj wyjątkowe domy na całym świecie

Nawigacja dodatkowa